Hülya Akhan

Hülya Akhan

Özgeçmişinizde kesinlikle olmaması gereken bilgiler

HuffingtonPost’un hazırladığı listeye göre, iş görüşmesine gitmeden önce heyecanla hazırladığınız CV’nizde asla bulunmaması gereken 9 alakasız bilgiyi inceleyebilirsiniz. İnsan kaynakları çalışanını karmaşık bir dosya ile uğraşmaktan kurtarın. Sizi işe alacak olan çalışanların ya da şirket sahiplerinin de insan olduğunu ve gereksiz ayrıntılardan en

Pelin Karahan'ın kış bahçesi

Ünlü oyuncu Pelin Karahan, hayallerine kavuştu.

Çocuğunuza oyuncak almayın, çocuğunuzla tatile çıkın

Sıkça düşündüğümüz bir soru: “Aldığımız oyuncakların ne kadarı çocukları mutlu ediyor ya da gerçekten çocuklar için değerli oluyor biliyor musunuz ?”

Bensu Soral balayında

Bensu Soral balayında

Güzel oyuncu Bensu Soral ile Hakan Baş'ın balayı adresi Bahamalar oldu.

Kavga etmeden tartışabilme sanatı

Kavga etmeden tartışabilme sanatı

Bir ilişkide tartışma olabilir, ancak olay kavgaya varmasa iyi olur... Size kimse asla tartışmayın demiyor! İki insanın fikir ayrılığı yaşamaması, her daim aynı kararda olması ne mümkün! Bir ilişkide tartışma olabilir, ancak olay kavgaya varmasa iyi olur...

Stresli ve yoğun iş hayatı erken menopoz sebebi

Menopoz yaşı hızla düşerken, uzmanlar bunun sebebini kadınların hayatındaki stresin artmasından meydana geldiğini düşünüyor.

Nazım Hikmet'in oğlu yaşamını yitirdi

Ünlü şair Nâzım Hikmet’in öz oğlu ressam Mehmet Nâzım, 67 yaşında Fransa’da hayatını kaybetti.

Tüp bebekte dondurulmuş embriyo tedavisi

Bebek sahibi olamama, günümüzde çok yaygın olmakla beraber, artık yaş sınırı da kabul etmiyor. En geç insanlar dahi bu problemle karşı karşıya, tıp dünyası ise üzerinde oldukça mesai harcıyor.

Meghan Markle hamile

Saray doğruladı: İngiltere kraliyet ailesine yeni bebek geliyor. Meghan Markle ve Prens Harry ilk bebeklerini bekliyor, prenses Meghan Markle’ın 2019 ilkbaharında doğacak bebeği, tahtın yedinci varisi olacak.

Çocukluk çağında kalpte "üfürüm"

Üfürüm, çocukluk çağında yaygın bir şekilde ve çoğunlukla da kalp hastalığına bağlı olmadan gerçekleşiyor.