Tarkan Harbiye açıkhava konser serisinin 5. günü geçen akşam gerçekltirdi. Yine tıklım tıklım olan konser alanında ayakta bile boş yer yoktu. Konseri izlemeye gelenler arasında Deniz Çakır, Suzan Sabancı, Nezih-Berrak Barut ve Cenk Tosun gibi isimler de yer aldı.

Tarkan'ın eşine korumalar eşik etti

Tarkan'ın ilk konserinde basın mensuplarının büyük ilgisi ile karşılaşan eşi Pınar Tevetoğlu artık oldukça temkinli. Basın mensuplarının konser alanından çıktıktan sonra yerini alan Pınar Tevetoğlu, basın ile karşılaşmamak için bu yolu tercih etti. Tevetoğlu'nun aynı zamanda kalabalıkta kendisine yardımcı olması içinde özel bir korumanında eşlik ettiği görüldü.Can Pınar'ım'

Tarkan'ın 'Beni Çok Sev' şarkısını söylediği sırada, binlerce kişinin ellerindeki 'Seni hep çok seveceğiz' yazılı pankartları aynı anda kaldırmasıyla renkli görüntüler ortaya çıktı. Gecenin en dikkat çekici anı ise; Tarkan'ın, eşi Pınar Tevetoğlu'na sahneden ilanaşk ettiği dakikalardı. 'Beni Çok Sev' şarkısında herkesin sevdiği kişiye sarılmasını isteyen ünlü şarkıcı, eşine şöyle seslendi: "Benim aşkım da burada... Can Pınar'ımı, diğer yarımı buldum. Şarkı söylerken bana öyle bakma, heyecanlanıyorum. Gözümü alamıyorum senden." Üst üste beşinci konseri olmasına rağmen yine çok heyecanlı olduğunu dile getiren Tarkan, "Bana her gece sevginizle, ilginizle bu heyecanı hissettirdiğiniz için teşekkürler" dedi.