Kadınların en dikkat ettikleri konulardan birisi giyim. Aynaya baktığımızda kendimizi güzel hissedip, iç huzurumuzu arttırmak adına yaptığımız çılgın alışverişler ama dolabı açıp karşısına geçtiğimiz zaman "Ben ne giyeceğim?" yada "Giyecek hiçbir şeyim yok" sendromu...

Dergiler karıştırılır, stiller incelenir, internetten moda sitelerine bakılır. "Ne giyeceğim" sorusu yanıtlandıktan sonra bunları nasıl kombin haline getireceğim sorusu gelir. Özellikle mevsim geçişlerinde yaşadığınız sorunlara yardımcı olmak için artık size stil örnekleri sunuyoruz. Nasıl mı? Aslında sizlerden yardım alarak.

Sokakta görüp beğendiğimiz stiller ilham verici olsa da, pek akılda kalıcı olmuyor. Biz de sizin gibi her gün dolabın karşısına geçtiğimizde "Bugün ne giysem" diyip dolaba boş boş bakıyoruz. Buradan yola çıkarak, hem sizinle daha iyi bağ kurup hem de kadınlar için yararlı olabilecek bir etkinliğe 'hep berbaber' başlayacağız.

Gün içinde giydiklerinizi fotoğraflayarak bizimle paylaşacaksınız ve biz de bunu okuyucularımızla haftanın kombini olarak paylaşacağız. Hafta başında seçilecek olan kombinler, hafta boyunca sayfamızda kalacak.

Yapmanız gereken sadece kombininizi isim, soyad, yaş ve şehir bilgileri ile bize mail atın. Veya Twitter'da kombininizin fotoğrafını @kadinvekadin ve #kadinvekadinkombini hashtag'ini kullanarak tweet atın ve retweetinizi kapın.

Bakalım bu haftanın kombini kimden gelecek? Biz de çok heyecanlıyız :)

[email protected]