Günümüzde moda haline gelen estetik operasyonlar gün geçtikçe değişikliğe uğruyor. ' Yok artık' diyeceğimiz operasyonlar popüler hale geliyor. Duyduğunuzda şaşıracağınız, en çok talep edilen estetik operasyonları sizler için derledik.

Kas ekimi

Kaslı bir görünüm istiyor fakat spor salonunda çalışmak istemiyorsunuz. Estetik cerrahi bu işe de el atmış durumda.

Gamze estetiği

Herkes tarafından şirin bulunan gamze de estetik operasyonla yapılabiliyor. Bu operasyonla ilgili önemli olan bir nokta var. Gamze estetiğinin geri dönüşü yok.

El çizgilerini değiştirme

Feng shui yasalarına göre avuç içindeki çizgiler insanların yaşam işaretlerini gösterir. Cerrahlar, hastaların kader arayışlarını sona erdirmeyi teklif ediyor.

Göbek deliği

Göbek deliğinizin görünüşünden memnun değilseniz artık bunu da değiştirebiliyorsunuz.

Ayak parmaklarını kısaltmak

Yüksek topuklu ayakkabıların kullanımı ile ortaya çıkan kemiklerden de estetikle kurtulabiliyorsunuz. Ayrıca ucu açık ayakkabılarda parmakların daha güzel görünmesini isterseniz ayak parmaklarınızı kısalttırabilirsiniz.

Göz renginin değiştirilmesi

Cerrahlar, korneadan küçük bir parça alıp göz irisine silikon protezi yerleştiriyor. Böylece istediğiniz renkte göz sahibi olabiliyorsunuz.

Plastik cerrahi ses

Ses tellerine botoks yaptırmak veya gırtlak kaslarına implant yerleştirmek gibi yollarla istediğiniz ses tonuna kavuşmanız mümkün.