"Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi?" filmi 19 Ocak'ta vizyona girdi. Öğrencilerin tatil sevinci Youtuber Enes Batur ve internetin sevilen fenomenlerinin rol aldığı filmin vizyona girmesi ile ikiye katlandı. Türkiye'nin her yerinde sinema salonları Enes Batur'un hayatından senaryolaştırılan filmi izlemeye gelen çocuklarla, gençlerle dolup taşıyor.

Filmin başrollerinde Türkiye'nin en çok takip edilen Youtuberı Enes Batur Sungurtekin ile birlikte Bekir Aksoy, Ceyda Düvenci, Ceyhun Yılmaz, Kerem Fırtına gibi güçlü oyuncular rol alıyor. Yönetmenliğini Kamil Çetin'in yaptığı eğlenceli aile filminde; Kafalar isimli kanal ile tanınan Atakan Özyurt, Fatih Yasin ve Bilal Hancı ile Başak Karahan, Uras Benlioğlu, Reynmen (Yusuf Aktaş), Baturay Anar, Şeyda Erdoğan, Burak Güngör, Kaya Giray gibi sevilen Youtube fenomenleri de yer alıyor.

enes batur

Antalya'da film sonrası kutlama yaptılar

Enes Batur'un da yaşadığı kent olan Antalya'da sinema salonlarını dolduran çocuklar, filmin ardından bir kutlama yaptılar. İstanbul'da, İzmir'de salonlar yetmedi, ek salonlar, seanslar açıldı. Sosyal medyada yapılan yorumlar sömestr tatilinin başlaması ile ünlü Youtuber fenomenleri Enes Batur, Yusuf Aktaş (Reynmen), Atakan Özyurt, Fatih Yasin ve Bilal Hancı (Kafalar), Başak Karahan, Uras Benlioğlu, Baturay Anar, Şeyda Erdoğan, Burak Güngör, Kaya Giray ve filmde rol alan tüm Yotuberların hayranlarının soluğu sinemalarda aldığını gösteriyor.