Geçtiğimiz Şubat ayında ikiz babası olan 57 yaşındaki ünlü şarkıcı Sinan Özen, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, kızı Neva'nın yoğun bakımda olduğunu söyledi.

"Dualarınızı esirgemeyin"

Oğluna Sanberk kızına da Neva ismini veren Sinan Özen - Burcu Kartal çifti, kızlarının bağırsak rahatsızlığı olduğunu öğrenince çok üzüldü. Minik Neva birçok ameliyat geçirirken, Sanberk ise sağlıklı büyümeye devam ediyor.

Kızının beş kez ameliyat olduğunu söyleyen Özen yaptığı açıklamada, "Evet, iki tane evladımız oldu. Yüce Rabbim bize nasip etti. Bir kız bir oğlumuz Neva ve Sanberk adında. Ne yazık ki kızımız biraz önemli bir süreçten geçiyor, yoğun bakımda. Bu süreç bizi çok üzdü, beşinci ameliyatımızı olduk. Bundan dolayı da kızımızın ameliyatı bitmeden ben size bu konuyla ilgili bilgi vermek istemedim. Sizlere teşekkür ediyorum, dualarınızı esirgememenizi diliyorum. Sağ olun bizi aradığınız için herkese sonsuz teşekkür ediyorum. Allah hastanede olan, evlatlarını bekleyen annelere sabır ve güç versin diliyorum." ifadelerini kullandı.