Geçtiğimiz hafta magazin dünyasında iki önemli evlilik gerçekleşti: Serdar Ortaç - Chloe Loughnan ve Buse Terim - Volkan Bahçekapılı.

Editörümüz Süveyda Burçak, hislerine güvendiğimiz Medyum Emine Akkaya'ya bu evlilikler hakkındaki görüşlerini sordu.

"Serdar Ortaç'ın yaşına gelsem ben de evlenmek isterim" diyen Emine Akkaya bu evliliğin reklam amaçlı olduğuna inandığını belirtti. Akkaya buna rağmen Serdar Ortaç'ın doğru bir karar aldığını şu sözleriyle belirtti: "Artık Türkiye'de herkes Serdar Ortaç için abuk sabuk şeyler söylemeye başladı ve Serdar Ortaç onurunu kurtarmak zorunda. Bir şekilde reklam amaçlı bile olsa Serdar Ortaç'ın evliliği O'nun için doğru, çünkü O baba olmak istiyor."

Akkaya çocuk doğurmayacağına inandığı Chloe Loughnan'ın da kendi kariyeri için Ortaç'ı kullandığını ve bu ilişkinin çıkar ilişkisi olduğunu söyledi. Serdar Ortaç'ı çok sevdiğini vurgulayan Emine Akkaya iki tarafında birbirinden faydalanıyor olmasının çok güzel bir şey olduğuna inandığını ifade etti.

İşte röportajın tamamı...

Serdar Ortaç' yanı sıra çok konuşulan bir diğer evlilik ise Buse Terim evliliğiydi. Emine Akkaya bu evlilik hakkındaki hislerini paylaşırken Buse - Volkan çiftinden bir erkek çocuk beklediğini söyledi.

Emine Akkaya'ya ulaşmak isterseniz:

www.emineakkaya.com
Telefon: 0532 236 26 05

Rüyada yılan görmek ne anlama gelir

Rüyada köpek görmek ne ifade eder

Rüyada eski sevgiliyi görmek ne anlama gelir

Rüyada bebek ve hamile görmek ne anlama gelir

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.