Bengü, sosyal medyada daha duyarlı olmaya çağırdı

3 gün önce Elazığ'da meydana gelen 6,8'lik deprem ile ilgili bir mesaj yayınlayan ünlü şarkıcı Bengü, "Anneler, bebekler yaşam savaşı verirken az sessiz kalın be arkadaş!" ifadeleriyle bazı sosyal medya kullanıcılarını daha duyarlı olmaya çağırdı.

Dilan Çıtak Tatlıses’ten evlilik açıklaması

İbrahim Tatlıses’in kızı şarkıcı Dilan Çıtak Tatlıses ve sevgilisi Levent Dörter, önceki akşam Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı.

Linet'ten iddialı elbise

44 yaşındaki ünlü şarkıcı Linet, derin bacak dekolteli elbisesiyle dikkat çekti.

Hadise: Annem bana 'giyme çok ayıp' demedi

Hadise: Annem bana 'giyme çok ayıp' demedi

Giydiği kostümlerine eleştiri yapılmasına sinirlenen ünlü şarkıcı, "Annem bana 'Kızım onu giyme çok ayıp' demedi" diye konuştu.

Mustafa Sandal: Bir ilişki yaşayamadık

Mustafa Sandal: Bir ilişki yaşayamadık

Mustafa Sandal, hayatını anlattığı kitabında, Defne Samyeli’yle gözlerden uzak yaşadığı ilişkiyi anlatmıştı. Bu hikayeyi sert bir dille yalanlayan Defne Samyeli'ye, Sandal'dan manidar bir yanıt geldi.

Emrah, Acun Ilıcalı'ya açtığı davayı kazandı

Şarkıcı Emrah, şarkılarının Acun Medya programlarında izinsiz kullanıldığı gerekçesiyle açtığı davada Acun Ilıcalı'yı 84 bin lira tazminat ödemeye mahkum ettirdi.

Ozan Çolakoğlu, Gülşen'in ev halini anlattı

Ozan Çolakoğlu, giydiği cesur kıyafetlerle gündemden düşmeyen eşi Gülşen'in ev halini, "Baktığınızda bu Gülşen demezsiniz" sözleriyle anlattı.

Ayşe Hatun Önal: 2020’den büyük bir aşk diliyorum

Son zamanlarda yaptığı "yalnızlık" açıklamalarıyla gündeme gelen ünlü şarkıcı Ayşe Hatun Önal, 2020 yılından büyük bir aşk beklediğini söyledi.

Demet Akalın makyajsız

Makyajsız görüntülenen ünlü şarkıcı Demet Akalın, soruları yanıtsız bıraktı.

Işın Karaca ve 19 yaş küçük sevgilisinden ilk fotoğraf

Geçtiğimiz Kasım ayında Tuğrul Odabaş'tan tek celsede boşanan ünlü şarkıcı Işın Karaca, 1992 doğumlu Can Yapıcıoğlu ile yeni bir aşka yelken açtı.