Şallar; üzerlerine işlenen motiflerle ait olduğu kültürün temsilcisi, sahip oldukları kendilerine has havayla kadın ve erkek kombinlerinin renklendiricisidir. Doğru şal ve şal bağlama modeliyle vücutlarınızdaki kusurları kapatabilir, kişiliğiniz ile ilgili ipucları verebilirsiniz. Örneğin karın bölgenizde yağlanma ya da vücut şeklinizde (bedeninize göre büyük göğüslere sahipseniz ya da duruşunuzda) bozukluk varsa bu kusurları rahatlıkla ''V'' şeklinde bağlanmış uzun bir şalla kapabilirsiniz.

Çeşitli izleri kapatabilirsiniz

Aşağıda fotoğrafta gördüğünüz modelleri uygularak hem soğuk havalarda boğazınızı soğuklara karşı koruyabilir, hem de sade ve şık kombininize ufak bir dokunuşta bulunup şıklığınızı artırabilirsiniz. Neredeyse sonsuz renk, model ve desen seçeneğine sahip olan kumaş şal/fularlarla çeşitli doğum, ameliyat ve yanık izlerini kapatmak da mümkün.

Vintage bir görünüm mümkün

Kumaş ya da iğne oyası şal/fularları yalnızca boynunuza bağlamak zorunda değilsiniz. Bu ürünler aynı zamanda harika bir saç bandı olabilir. Saç bandı olarak kulandığınız bu şal/fularlarla vintage bir görünüm elde edebilir, topuz modeli yapılmış saçınızla birlikte 60'ların Amerikan kadın modasını saçlarınızda estirebilirsiniz.

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.