'Rüyanız Hayrolsun' programıyla tanınan Emine Akkaya bu kez kadinvekadin.net takipçileri için rüya yorumladı.Editörlerimizden Süveyda Burçak, Emine Akkaya ile rüyalar ve etkileri üzerine hoş bir sohbet gerçekleştirdi.

Genelde insanların eski sevgililerini sık sık rüyalarında gördüğünü söyleyen Emine Akkaya rüyada eski sevgiliyi görmeyi şu şekilde yorumladı:

"Rüyada eski sevgiliyi görmek bilinçaltı sıkışmasından kaynaklanabilir. Hangi dönemde, hangi renk giydi, nasıl bir kıyafet giydi, bu rüyayı görürken eski sevgilisi ne sundu, bunlar da önemlidir. Ya tam anlamıyla evliliği ya da ayrılığı temsil eder. Bunu belirlemek için rüyanın detayını da bilmek gerekir. Yine de genelleme yapacak olursak rüyada eski sevgiliyi görmek barışmaktır, yeniliktir."

İşte Emine Akkaya ile rüyalar üzerine gerçekleştirdiğimiz röportaj...

Rüyaları bütün olarak ele alın

Rüya yorumlarken tek bir objenin veya konunun ele alınması yerine rüyayı bir bütün olarak düşünmek ve kişiye göre yorumlamak gerektiğini söyleyen Emine Akkaya, ayrıca rüyada sevgiliyle barışmak veya tartışmanın ne anlama geldiğini de söyledi.

"Rüyada eski sevgiliyle barışmak ayrılığın geri dönüşü olmadığını gösterir. Aslında o ilişkinin tamamen bitmiştir ama psikolojik olarak alt beyin hep barışmayı arzuluyordur. Yani rüyada barışmak kesin bir ayrılığı getirir. Tam tersine eski sevgiliyle kavga etmek, tartışmak, saç baş yolmak, tekme tokat atmak gibi şeyleri rüyada görmek ilişkinin bir ömür boyu devam edeceğini temsil eder."

Sevgilinin başına bir şey gelmesinin ise kişinin kendi hayatında sıkıntılar yaşayacağına işaret ettiğini söyleyen Akkaya şöyle devam etti: "Sevgiliyi rüyada sıkıntıda ya da tehdit altında görmek, gören kişinin kendi ailesiyle alakalı büyük bir sıkıntı veya maddi bir zarar içerisinde olduğunu gösterir."

Emine Akkaya'ya ulaşmak isterseniz:

www.emineakkaya.com
Telefon: 0532 236 26 05

Rüyada yılan görmek ne anlama gelir

Rüyada köpek görmek ne ifade eder

Rüyada bebek ve hamile görmek ne anlama gelir

Rüyada eski sevgiliyi görmek

Rüyalarınızı kimseye anlatmayın - Video

Rüyada renklerin anlamları nedir

Rüyada çiçek görmek ne anlama gelir

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.