Zaten bu düğünü tam 12 yaşından beri hayal ediyordur. Damat adayları yer ve mekana göre değişse de; onun pembe süslemeleri, Charles Aznavour açılış şarkıları, kristal Sindirella çağrışımlı ayakkabısı, eşinin imzayı attıktan sonra kulağına fısıldayacağı aşk sözleri asla değişmez. Romantik gelinin aklı bir karış havada olduğu için hayaller dünyasında uzun süre gezer. Ara sıra yeryüzüne inse de onun ait olduğu yer hayalleridir. Dünyada konumlandıramaz kendini. Pembeler, morlar, lilalar, periler, iyi niyetli erkekler, saraylar, şiirler ve aşklar onun vazgeçilmezleridir.

Ne giymeli: Romantik gelinler şifondan uzun, dökümlü, dantel detaylı gelinlikleri tercih etmeliler. Onların narin ruhuna hitap edecek ve çifti harikalar diyarına taşıyacak ideal gelinliği bulmaları şart.

Aksesuar: Romantiklerin vazgeçilmez aksesuarı elbette ki zarif bir inci takımıdır. Kolyesi, küpesi ve bilekliğiyle inciler, dantel işlemeli gelinlikle bütünlük oluştururken sadeliği de korur. Bunun yanı sıra Alexis Mabille'in kurdeleli aksesuarları bu hayalperest gelinimizin olmazsa olmazıdır.

Nerede evlenmeli: Bu gelinimiz için en ideal evlilik yeri Tarabya'daki "Jardin de France" diye bilinen Fransız Bahçeleri'dir. Mutluluk bahçesinde çiçeklerin ve böceklerin arasında kendine özgü stiliyle aşkta aradığı mutluluğu pembe dünyasında bulacaktır.

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN...