Rihanna, müzik, moda ve güzellik dünyasından sonra başarılı yıldız şimdi de tam anlamıyla literatüre girmeye hazırlanıyor. Dün duyurduğu The Rihanna Book isimli kitabıyla Rihanna, hayranlarına görsel bir otobiyografi sunuyor.

5 yıllık hazırlık sürecinden sonra sizlerle

Rihanna, 1000'den fazla fotoğraf ve 500'den fazla sayfayla sahne şovlarından perde arkası görüntülerini, aile ve arkadaşlarıyla samimi anlarına kadar hayatının her dönemini ve kariyerinin tüm basamaklarını bu kitap sayesinde bir koleksiyon parçasına dönüştürmüş. Ünlü güzel "Bu harika görüntüleri sizlerle paylaşmaktan heyecan duyuyorum. Katkıda bulunan tüm yetenekli fotoğrafçılara ve artistlere çok teşekkür ederim. 5 yıldır üzerinde çalıştığımız bu işi sonunda sizlerle paylaşabildiğim için çok mutluyum.” sözleriyle yeni kitabını anlatıyor.

Sınırlı üretim versiyonları cep yakıyor

Kitabın klasik Rihanna verisyonunun yanında, Haas Brothers kitap standı ile birlikte gelen Rihanna: Fenty x Phaiton, yine Haas Brothers imzalı özel üretim kitap standı ve Rihanna tarafından özel olarak imzalanan Rihanna: Luxury Supreme ve Rihanna: Ultra Luxury Supreme isimli 3 farklı sınırlı üretim versiyonuyla yayınlanacak olan kitaplar için gözden çıkarmanız gereken minimum ücret 175 Dolar. Mermer standıyla birlikte adeta heykelsi bir görünüme sahip olan Rihanna: Ultra Luxury Supreme edisyonundan sadece 10 adet üretildiğini ve bunlardan birinin bu seneki Diamond Ball'da 110.000 Dolar'a açık artırmayı kazanan Cardi B'ye satıldığını da belirtelim. Literatürün de ardından Rihanna'nın adım atacağı ve çok yüksek ihtimalle başarılı olacağı yeni sektörü merakla bekliyoruz.