Alışveriş merkezinde görüntülenen Pelin Karahan, uyguladığı diyeti, "Karbonhidratsız ve şekersiz bir beslenme düzeni yaptım. Otomatikman zayıfladım. Birde yemek programı bitti, biz orda sabahlara kadar yemek yiyorduk. Sarmalar, baklavalar... O yüzden bitince bana da iyi geldi, bir anda zayıfladım." sözleriyle anlattı.

"Çocuk ruhluyum"

Dizi teklifleri aldığını söyleyen Karahan, internet dizileri hakkında, "Sıcak bakıyorum tabii ki. Sonuçta internet dizileri çağımızın gerçeği." ifadelerini kullandı.

Çocuklarının teknolojiye çok fazla meraklı olmadığını söyleyen Karahan, "Hiç sevmezler ve ilgilenmezler. Çocuklarımın Instagram hesabını bile annem kötü niyetli insanların eline geçmesin diye doğduklarında açmış. Çok şaşırmıştım ama sonradan haklı buldum. Hatta Ali Demir'in hesabında 100 bin takipçisi var. Biz bunu ticari anlamda düşünmedik ama ileride kullanmak isterse hazırda tutuyoruz. Benimkiler çok fazla telefonla ilgilenmezler mesela, çok istemezler. Anneleri çok sevmiyor, ondan öyleler galiba. Ben hala çocuk ruhluyum. Baksanıza Susam Sokağı'nın tişörtüyle çıktım bugün” şeklinde konuştu.

"Bedri'den inanılmaz çok çekinirler"

Basın mensuplarının, "Pelin Karahan'ın çocukları annelerinden mi yoksa babalarından mı daha çok çekinir?" sorusunu yanıtlayan güzel oyuncu, "Bedri'den inanılmaz çok çekinirler, anlatamam sizlere. Bazen ağlıyorlar, ben kızıyorum. Beni hiç iplemiyorlar sonra babası bir geliyor mum kesiliyorlar. Evde birinden çekinmesi taraftarıyız ve bununda baba olması daha doğru oluyor. Yok diyorsa yoktur. Tabi bana karşı öyle olmuyor." dedi.