Hadise’nin spor kıyafetli karantina paylaşımı

Koronavirüs nedeniyle vaktini evinde geçiren şarkıcı Hadise, sosyal medya hesabından mor spor kıyafetleriyle çektirdiği makyajsız pozlarını paylaştı.

Hadise, Kaan Yıldırım'dan rahatsız oldu

Koronavirüs salgınından dolayı günlerdir evde karantinada olan Hadise, Kaan Yıldırım'ın sık sık köpeğini gezdirmek için dışarı çıkmasından rahatsız oldu ve Yıldırım'ı evden yolladı.

Prens Harry ile Meghan Markle veda etti

Resmi olarak bugün kraliyet görevlerini sonlandıran Meghan Markle ve Prens Harry, sosyal medyadan paylaşım yaparak veda etti.

Aleyna Tilki'den direk danslı paylaşım

Aleyna Tilki'den direk danslı paylaşım

Uyarıları dikkate alarak evde kalan genç şarkıcı, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla dansa ve sahnelere duyduğu özlemi dile getirdi.

Serdar Ortaç’ın yeni ilişkisi 1.5 ay sürdü

Serdar Ortaç’ın yeni ilişkisi 1.5 ay sürdü

Ünlü sanatçı Serdar Ortaç, Instagram hesabının hikaye bölümünden paylaştığı videoda, Seçil Gür’le ilişkisinin bittiğini duyurdu.

Hastalıkların panzehiri pozitif düşünce

Dünya Korona salgınıyla savaşırken virüs Türkiye’de de yayılmaya başlarken Kişisel Gelişim Uzmanı Turhan Güldaş, hastalıkların panzehirinin pozitif düşünce olduğunu savundu.

Demet Özdemir'in koronavirüs tepkisi: Ne kadar bencilsiniz

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve Türkiye'de de vaka sayılarının arttığı koronavirüs nedeniyle, ünlüler sosyal medyada mesaj vermeye devam ediyor.

Seda Sayan: Sokağa çıkma yasağı gelsin

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs ile ilgili paylaşımda bulunan ünlü şarkıcı Seda Sayan, "Sokağa çıkma yasağı gelmeli, tüm ödemeler dondurulmalı" dedi.

Aleyna Tilki'den koronavirüs paylaşımı: Dünya bize ceza veriyor

Genç şarkıcı Aleyna Tilki, tüm dünyada etkisini hızla gösteren koronavirüs salgını ile ilgili şaşırtan bir paylaşımda bulundu.

Mehmet Ali Erbil aylar sonra paylaşım yaptı

Bir süredir hastanede tedavi altında olan Mehmet Ali Erbil, aylar sonra ortaya çıktı. Erbil, fizyoterapisti ile fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınladı.