Hilton twitter'dan itiraf etti: "Cildimin Sırrı Hydrafacial"

Hilton, "Dr. Paul Nassif in güzellik merkezinde Hydrafacial cilt bakımı yaptırdım cildim ışıldıyor, çok etkileyici ve muhteşem bir uygulama, çok sevdim bunu "

Paris'in bahsettiği Hydrafacial adlı cilt bakım aleti ünlülerin gizli güzellik sırrı. Hydrafacial Amerika'da 2011 in en iyi cilt yenileme ve bakım cihazı seçildi. "Estetiktrend" tarafından Türkiye'ye getirilen Hydrafacial, Amerikan Edge firması tarafından üretilen ve FDA onaylı cilt yenileme ve anti-aging bir cihazı. Her renk ve cilt tipinde kırışıklık giderme, güneş lekesi ve akne tedavisi yapan Hydrafacial, Amerika'da Paris Hilton, Leonardo Dicaprio gibi ünlüler tarafından tercih ediliyor.

Hiçbir yan etkisi ve lazerler gibi agresif olmayan sistem cilt tipine ve ihtiyacına göre özel solüsyon karışımı hazırlamakta ve yüksek basınçla cildin derinliklerine kadar nüfuz ettirmekte olan makine özel vortex sistemi cilt yüzeyinde ölü dokuyu tamamen kaldırıp cilde ulaştırdığı etken maddelerle cildi yenilemekte ve kırışıklıkları gideriyor.

Bu makine Türkiye'de cilt bakımı yapan özel merkezlerine ve doktorlara özel olarak getirildi. Türkiye'deki ünlülerin de bu mucize ürüne rağbet göstereceği kesin.