Fahriye Evcen'den 8 Mart mesajı

Instagram hesabından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü paylaşımı yapan ünlü oyuncu Fahriye Evcen, "Gücün kendisi olmalıyız.” dedi.

Yeni Gossip Girl’ün kadrosu belli oldu

2007 ile 2012 yılları arasında yayınlanan ve New York'taki sosyetik gençlerin hayatını mercek altına alan Gossip Girl dizisinin yeni versiyonunda yer alacak oyuncular belli oldu.

Bensu Soral günlük rutinlerini anlattı

Oyuncu Bensu Soral, bir dergiye verdiği röportajda mutlu evliliği ve günlük rutini hakkında merak edilenleri anlattı.

Oyuncu İlayda Akdoğan, İran'da mahsur kaldı

Oyuncu İlayda Akdoğan, İran'da mahsur kaldı

Son olarak Rise of Empires: Ottoman dizisinde rol alan genç oyuncu İlayda Akdoğan, İranlı sevgilisi Roham Kabir'i görmek için Tahran'da bulunuyordu. Akdoğan, koronavirüs sebebiyle karşılıklı uçak seferleri iptal edilince Türkiye'ye geri gelemedi.

Jennifer Lopez: Çok üzgünüm

Jennifer Lopez: Çok üzgünüm

Oscar ödüllerine aday gösterilmediği için hayal kırıklığı yaşadığını ifade eden dünyaca ünlü Amerikalı yıldız Jennifer Lopez, çok üzgün olduğunu vurguladı.

Helen Mirren’e yaşam boyu başarı ödülü

Dünyaca ünlü oyuncu Helen Mirren, 2020 Berlin Uluslararası Film Festivali'nde (Berlinale) yaşam boyu başarı ödülünü aldı.

Friends dizisi geri dönüyor

Uzun zamandır bir araya geleceği konuşulan Friends ekibini, HBOMax sonunda ikna etti. Dizinin özel bir bölümle geri döneceği resmen açıklandı.

Yasemin Özilhan 9 yıl sonra ekranlara geri dönüyor

İki ay önce 'Mucize Doktor' dizisine konuk oyuncu olarak katılan iki çocuk annesi Yasemin Özilhan, setlere geri döneceğini açıkladı.

Jennifer Lopez’den yeni ayakkabı koleksiyonu

Latin müziğin kraliçesi olarak görülen Jennifer Lopez, hayranlarını sevindirecek bir haber verdi.

Güzel yıldız Eiza Gonzalez’den samimi itiraf

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs & Shaw filmindeki Madame M karakteri ile dikkat çeken Eiza Gonzalez, yaptığı samimi açıklamalarıyla gündeme geldi.