Pratik saç örgüsü

5 dakikada yapabileceğiniz pratik saç örgüsü.

Hüseyin Rahmi Gürpınar kimdir

Eldivensiz asla evden çıkmayan, en büyük zevki örgü örmek ve dondurma ile reçel yapmak olan, Türk Edebiyatı’nın bağımsız sanatçılarından biri olarak anılan yazar, Hüseyin Rahmi Gürpınar’ın hayat hikayesidir…

Saç dökülmesi ve nedenleri

Saç dökülmesi, çevresel etkenlerden kaynaklanabileceği gibi genetiğe bağlı olarak da gelişebilir. Ayrıca saç dökülmesi bazı hastalıkların habercisi olabilir...

Evlerde sonbahar hazırlıkları başlasın

Evlerde sonbahar hazırlıkları başlasın

Eylül ayının gelmesiyle sonbahar mevsiminde evlerde yapabileceğiniz küçük dekorasyon değişiklileri ile evin havasını değiştirebilirsiniz.

Saçlarda yeni trend: Cornrow örgü

Saçlarda yeni trend: Cornrow örgü

Cornrow örgüler ilk bakışta zor görünse de birkaç kere denedikten sonra kolayca yapabilirsiniz.. İnce ve kusursuz görünen bu örgü stilini orta ve uzun saçlıların yanında bob kesime sahip olanlar da deneyebilirler.

5 dakikada yapabileceğiniz saç örgü modelleri

Örgü hem son derece kurtarıcı hem de saç sağlığı için önemli bir toparlayıcı özellik olarak nitelendirilir. Saç örgüsü artık hem günlük hem de özel geceler için en önemli uygulamalar arasına girmiştir.

Spor yaparken kullanabileceğiniz hem şık hem rahat saç modelleri

Saç Artisti Doğan Çelik, içerisinde bandanalı, renkli saç iplerinin olduğu, spor yaparken size ilham verecek saç modellerini 2018 trendleri ile harmanlayarak tavsiye etti.

Örgülü at kuruğu yapılışı

İşte sıcak havalarda kolaylıkla kullanabileceğiniz örgülü saç modeli.

2018 plaj saç modası

Tatil sezonu açılırken plajlar dolmaya, sahiller canlanmaya başladı. Yazın kumsallarda stili ile konuşulmak ve tarzıyla fark yaratmak isteyenler plaj modasını gündemine taşıdı.

5 liralık plastik terlikleri şık bir sandalete dönüştürün

Az çok örgü yapmayı biliyorsanız bir saat içerisinde kendinize bu muhteşem sandaletlerden yapabilirsiniz.