Kenan Erçetingöz'ün sunduğu Yüz Yüze programına bu hafta pop müziğinin kraliçesi taze anne Demet Akalın konuk oldu. Akalın, programda kendisi ve eşi hakkında ilginç itiraflarda bulunurken, programın sonlarına doğru stüdyoya gelen Okan Kurt da ilginç açıklamalarda bulundu.

"Hamile olduğumu öğrenince havalara uçtum"

Okan Kurt'la evlendikten sonra çocukları olmadığı için bir dönem psikolojisinin bozulduğunu söyleyen Akalın daha sonra olayları akışına bıraktığını söyledi... İlk evlendiği zaman hormon tedavisi gördüğünü belirten Akalın, "Biz Okan'la tüp bebek denedik, olmadı. O dönem psikolojim bayağı bozulmuştu. Bir gün Okan'a 'Okan bu böyle olmuyor. Ortada çok gerizekalı bir durum var. Beni boşa' dedim. Okan da 'Demet saçmalıyorsun' dedi. Sonra çevremdekiler kafaya takmamam gerektiği söyledi ve ben de öyle yaptım. Gerçekten de öyle oldu. Birkaç defa denedik olmadı. Sonra konser programlarımı hazırladığımız dönemde doktorum 5 haftalık hamile olduğumu söylediğinde şok olmuştum ve sevinçten havalara uçtum" dedi.

Okan Kurt: Göbek bağını Hira Mağarası'na gömeceğim

Programın sonlarına doğru Erçetingöz, Okan Kurt'u stüdyoya davet etti. Kurt, programda kızı Hira'nın göbek bağını ne yapacağını soran Erçetingöz'e, "Göbek bağını Nur Dağı'ndaki Hira Mağarası'na gömeceğim" cevabını verdi.

Hira mağarası, Kur'an-ı Kerim'in Hz. Muhammed'e indirilmeye başlandığı yer olarak biliniyor.