46. Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu

Koronavirüs salgını nedeniyle farklı bir konseptte gerçekleştirilen 46. Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu. İşte tüm liste...

Emir Mavitan’ın kısa filmine ABD’den 3 ödül

Emir Mavitan’ın yönetmenliğinde çekilen 'The Strange Story of a Shining Pearl' adlı kısa filmi Queen Palm International Film Festival'inde 3 ödül kazandı.

BET Ödülleri'ne Beyonce damga vurdu

Sanal törenle gerçekleştirilen BET (Black Entertainment Television) Ödülleri'ne Humanitarian Ödülü'nü alan Beyonce, yaptığı konuşmayla damga vurdu.

Altın Küre Ödülleri ertelendi

Altın Küre Ödülleri ertelendi

Koronavirüs salgını nedeniyle Oscar'ın ertelenmesinin ardından 78. Altın Küre de tarih değişikliğine gitme kararı aldı.

Beyonce'nin 8 yaşındaki kızı BET Ödülleri'ne aday oldu

Beyonce'nin 8 yaşındaki kızı BET Ödülleri'ne aday oldu

Her yıl düzenlenen BET (Black Entertainment Television) Ödülleri'nin bu yılki adayları arasında Beyonce ve Jay-Z'nin 8 yaşındaki kızları Blue Ivy de yer aldı.

Oscar töreni ertelendi

Covid-19 salgını nedeniyle 3 ay ertelenen Oscar töreninin 25 Nisan 2021'de yapılacağı açıklandı.

BAFTA TV Ödülleri 2020 adayları açıklandı

BAFTA Televizyon Ödülleri 2020 adayları açıklandı. Chernobyl, 14 dalda aday gösterilerek listeye damga vuran yapım oldu.

LVMH Ödülü 8 finaliste paylaştırıldı

Moda dünyasının en prestijli ödüllerinden biri olan LVMH Genç Moda Tasarımcıları Ödülü (LVMH Prize) bu yılki etkinliğini iptal ederek, büyük ödül 8 finalist arasında eşit olarak paylaştırıldı.

16. Akbank Kısa Film Festivali ödülleri online törenle sahiplerini bulacak

74 ülkeden 2 bin 217 kısa filmin katıldığı 16. Akbank Kısa Film Festivali'nin kazananları, online olarak düzenlenecek ödül töreniyle açıklanacak.

Rihanna PETA’dan ödül aldı

Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna, koronavirüs salgınıyla mücadelesinde yaptığı bağışlarla gündeme gelirken bu kez yine önemli bir konuyla dikkat çekti.