Sofia Vergara güzellik sırlarını paylaştı

48 yaşındaki ünlü oyuncu Sofia Vergara, sağlıklı yaşam, bakım ve güzellik sırlarını paylaştı..

Kendall by Kylie Cosmetics koleksiyonunun detayları belli oldu

Yeni koleksiyonlarla büyümeye devam eden Kylie Cosmetics'in güçlerini birileştirdiği son isim Kylie Jenner'ın kız kardeşi Kendall Jenner oldu.

Naomi Campbell kozmetik markasının yüzü olacak

Mother lakabıyla anılan makyaj sanatçısı Pat McGrath ve ünlü model Naomi Campbell iş birliği, kozmetik dünyasında merak uyandırdı.

Yaz 2020 makyaj trendleri

Yaz 2020 makyaj trendleri

Zamanımızı evde geçirdiğimiz salgın günlerinde denemeniz için 10 yeni makyaj trendini derledik...

Gigi Hadid estetik iddialarını cevapladı

Gigi Hadid estetik iddialarını cevapladı

Ünlü model Gigi Hadid, estetik söylentilerine yanıt vererek, hamileliğinin başlangıcından bu yana yüzünün nasıl değiştiği hakkında açıklamalarda bulundu.

Sedef Avcı makyajsız

Gitgide yaygınlaşan 'sıfır makyaj' modasına ünlü oyuncu Sedef Avcı da katıldı.

Sıradan bir yaşam sürmeyi seçen 5 ünlü

Dünyaca ünlü yıldızların mütevazi evlerde normal bir hayat yaşadıklarını, paralarını muhtaç insanlarla paylaştıklarını ve gösteriş yapmadıklarını görmek çok güzel bir duygu. İşte gösterişten uzak, sıradan bir yaşam sürmeyi seçen 5 ünlü.

Serenay Sarıkaya'nın karantina günlüğü

VOGUE Türkiye'nin Instagram üzerinden başlattığı "Post Korona Düşleri"nin canlı yayın konuğu olan Serenay Sarıkaya, karantina günlerinin nasıl geçtiğini anlattı.

Pınar Altuğ: Aileme uzanacak dili koparırım

Sosyal medyada aldığı olumsuz yorumlar hakkında konuşan Pınar Altuğ, "Kızım ile kocam en kıymetlim ve can parçalarım. Onlara uzanacak dili koparırım.” ifadelerini kullandı.

Göz farı nasıl karıştırılır

Doğru araç ve teknikle pürüzsüz, profesyonel görünümlü bir göz makyajı ritmini yakalamak mümkün. Göz farı konusunda ne zor işlemlerden birisi olan karıştırma uygulaması nasıl yapılır?