Burberry 2019-20 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

Burberry'nin tasarımcısı Riccardo Tisci, hem klasik hem de asi bir tavsa sahip yeni koleksiyonuyla karşımıza çıktı. Tisci'nin sokak giymene olan merakını Givenchy'nin tasarımlarını yaptığı zamanlardan gayet iyi biliyoruz. Bu yeni koleksiyonunda da "Burberry isn't good for you” yazılı elbiseler, beyzbol ceketler ve parlak ve baskılı parçalar ile sokak stilini en iyi şekilde yansıtan tasarımcı, İngiliz stilini de klasik çizgiye sahip bej renk ağırlıklı takım ve elbiselerle gözler önüne serdi.

Victoria Beckham 2019-20 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

Turkuaz, leylak, kırmızı ve beyaz renklerin hakim olduğu Victoria Beckham defilesinde, canlı renk kombinleri kış sezonuna bahar havası getirdi. Maxi boy etek ve elbiselerin ön planda olduğu defile, 70'lerin silüetine vurgu yaptı.

Osman 2019-20 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

2019-20 Sonbahar/Kış koleksiyonları içerisinden en gizemli olanı Osman'dı diyebiliriz. Simsiyah bir atmosferde sunduğu koleksiyona, deri kıyafetler ve tül detaylar damga vurdu. Siyahın hakimiyeti altında olan koleksiyonun uzun ve kabarık elbiseleri dikkat çekti.

Peter Pilotto 2019-20 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

Sezonun en romantik parçalarının bir arada bulunduğu Peter Pilotto 2019-20 Sonbahar/Kış koleksiyonu; şifon parçalar, uçuş uçuş etekler, maxi boy elbiseler ile gerçekten rüya gibiydi. Koleksiyonda sıkça görülen pembe tonları, 70'lerin ikonik duvar kağıtlarından esinlerek kullanıldı.

Vivienne Westwood 2019-20 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

Vivienne Westwood, çoğu parçasında baskı ve çeşitli mesajlar bulunan bir koleksiyon sundu ve yalnızca kıyafetleriyle değil, makyaj stiliyle de Londra Moda Haftasının en sıra dışı görünümlerine imza attı.

(Bu yazı ilk önce oggusto.com'da yayınlanmıştır.)

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.