Anne sütü ve önemi

"İlk 6 ay bebeklere sadece anne sütü verilmelidir" diyen Belkıs Kütük, anne sütü ve önemini anlattı.

Meme kanseri hakkında doğru bilinen yanlışlar

Erken teşhisin hayati önem taşıdığını belirten Meme Kliniği’nden Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Şükrü Aktan meme kanserinde doğru sanılan 8 yanlış bilgiyi anlattı, önemli uyarılarda bulundu.

Belirtileri Alzheimer ile aynı olan hastalık: Hidrosefali

Op. Dr. Mustafa Önöz, nörolojik hastalıklarla karıştırılabilen normal basınçlı hidrosefali ve tedavi yöntemleri hakkında bilgi verdi.

Kadınlar dikkat! Miyomlar kısırlığa yol açabilir

Kadınlar dikkat! Miyomlar kısırlığa yol açabilir

Op. Dr. Seval Taşdemir, “Rahim ve rahim duvarında gelişen, kısırlığa ve düşüğe neden olabilen miyomları ciddiye alın, kasıklarınızda ağrı hissettiğinizde de doktora başvurun” diyerek kadınları uyardı.

Kadınların korkulu rüyası çikolata kistinin 8 işareti

Kadınların korkulu rüyası çikolata kistinin 8 işareti

Her 10 kadından birinde görülen hastalığı yakından tanıyın.

Çikolata kistleri ne tür sorunlara yol açar

Çikolata kistleri ne tür sorunlara yol açar? Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr. Betül Görgen, çikolata kistleri hakkında bilgi verdi.

Adet düzensizliği hayatınızı zehir etmesin

Sizler için Doç. Dr. Alpaslan Baksu'dan regl döngüsünü kabus haline getiren adet düzensizliği ve tedavisi hakkında bilgiler aldık.

Çikolata kistlerinin 5 belirtisi

Her yaşta kadında görülebilen çikolata kistleri neden olur, belirtileri nelerdir ve tedavisi nasıldır? Prof. Dr. Bülent Tıraş, anlattı...

Kendi kendine meme muayenesi için ideal yaş

20 yaş ve altındaki genç kızlarda meme kanseri riski düşük olduğundan kafa karıştırıcı ve paniğe yol açıcı etkisi nedeniyle, kendi kendini meme kontrolü 20 yaşından sonra önerilmektedir.