Binici modası Givenchy ve Hermes başta olmak üzere podyumları sardı! Sonbahar/Kış sezonunda pantolonlar ön plana çıkacak! Binici pantolonları uzun bir aradan sonra podyumlara yenilik getirdi. Binici pantolonları, balıkçı kazaklarla ve stilettolarla kombinleyerek fark yaratabilirsiniz.

Dış giyimin kış mevsimindeki faktörü büyük! Şık bir paltoyla neredeyse bütün günü kurtarabilirsiniz! Kış sezonunda kat kat giyinme trendi etkisini blok renklerle artırıyor. Güçlü ama sakin bir görünüm için, düz kesimli renkli paltoları olabildiğince az desenle kullanın. Bu asil paltolarla, piton ve hayvan desenli aksesuarları tercih ederek daha güçlü bir etki yaratabilirsiniz.

Hepimiz kolsuz balıkçı bluzları çok iyi hatırlıyoruz; kollarımız açık olsada, sıcacık dokuları üşütmezdi... Sonbahar/Kış 2012-13 podyumlarında göze çarpan bir başka detay ise kolsuz ceket ve paltolar... Dar paça pantolonlarla giyilen diz hizasındaki ceketler, sezonun hit parçalarından büyük platform ayakkabılarla tamamlanabilir. Kaba görünselerde bu kış çok göreceğiz... Kolsuz ceket ve paltoların en iyi tamamlayıcısı; eldivenler! Deri, uzun, kısa, spor, klasik farketmez...