2 Çocuk annesi olmasına rağmen kusursuz bir fiziği ile karın çatlakları olmayan Ebru Şallı acaba bunu neye borçlu diye merak edenler için hemen söylüyoruz; Ebru Şallı karın çatlakları için tamamen doğal ürünlerden oluşan ve çatlaklara iyi gelen maske formülü ile çatlak sorunu yaşamıyor.

Ebru Şallı'nın tavsiye etmiş olduğu karın çatlakları için maske tarifini ve malzemeleri ile birlikte uygulanışı hakkında merak ettiğiniz bilgiler.

Ebru Şallı karında göbek bölgesinde oluşan çatlaklar için çok faydalı bir kür önerdi. "Bitkisel yağlar ile hazırlanan maske ile karın çatlakları azalır ve zamanla yok olur" dedi. Doğum sonrası hamile çatlakları yada kilo alıp verme sonucu oluşan karın çatlakları için mükemmel doğal bir maskedir. Karın çatlakları nasıl geçer, göbek çatlağı için ne yapılır, karın çatlaklarına bitkisel çözüm var mıdır, göbekteki çatlaklara doğal maske tarifi, karın çatlaklarına iyi gelen bitkisel yağlar nelerdir diyorsanız karın çatlakları maskemiz tam da size göre...

Malzemeler:

* 1 yemek kaşığı badem yağı,
* 1 yemek kaşığı ceviz yağı,
* 1 tatlı kaşığı menekşe yağı,
* 1 yemek kaşığı susam yağı.

Hazırlanışı ve Uygulanışı:

Tüm yağlar bir kase içerisinde iyice karıştırılır. Karın çatlakları olan göbek bölgemize dairesel haraketler ile masaj yapılarak sürülür. Çatlak maskesinin daha etkili olabilmesi için cildin derinlemesine temizlenmiş peeling yapılmış olması gerekir. Bunun için mutlaka haftada bir kez kese yapılması tavsiye edilir. Tamamen doğal bitkisel yağlar ile hazırlanan çatlak maskesi karın çatlaklarına çok faydalıdır.