New York'ta düzenlenen etkinliğe katılan Kim ve Kourtney Kardashian tüm ilgiyi çekmeyi başardı. Her zaman dikkat çekmeyi seven ve konu kırmızı halı olunca da bu huylarından vazgeçmeyen Kardashian kardeşler, dün akşam AIDS Araştırma Kurumu amfAR'ın galasına katıldı.

Etkinliğe Kardashianları temsilen Kim ve Kourtney Kardashian katıldı. The Keeping Up With The Kardashians adlı reality şovla tüm dünyayı kasıp kavuran kız kardeşler, gece için her zamanki gibi iddialı elbiseler tercih etti.

38 yaşındaki Kim derin göğüs dekolteli elbisesiyle her zamanki gibi göz alıcıydı. Saçlarını açık bırakan Kim, Versace'nin 1991 Sonbahar Kreasyonu'ndan vintage siyah bir tuvalet tercih etti.

39 yaşındaki ablası Kourtney ise yine Versace'nin 2018 Sonbahar Kreasyonu'ndan derin göğüs dekolteli ve yırtmaçlı bir elbise giydi. Kourtney saçlarını yüksek at kuyruğu yapmayı tercih etti.

İki kız kardeş de mücevher konusunda sadelikten yana oldu ve elbiselerinin konuşmasını tercih etti. Basın mensupları Kim ve Kourtney'ye büyük ilgi gösterdi. Kız kardeşler paparazzilere uzun uzun poz verdi.