Düğünde yarı yolda bırakmayacak makyajın sırrı: Kontür makyaj

Günler öncesinden başlayan hazırlıklar, en iyi makyaj artistini bulmak için yapılan araştırmalar ve sonu gelmeyen makyaj provaları… Tüm bunlar düğün öncesi girilen telaşın sadece küçük ama en önemli aşamasını oluşturuyor. Üstelik tüm uğraşlara rağmen gün boyu sizi yarı yolda bırakmayacak makyajı yaptırmaksa neredeyse imkansız.

Ten rengine göre kalıcı makyaj ipuçları

Makyajın kadınlarda yarattığı mucizevi etkilerin görünür olmasıyla birlikte daha fazla ürün ve uygulama da hayatımızın merkezine yerleşmeyi başarıyor.

Bozulmayan kusursuz eyelinerın sırrı kontür makyajda

Eyeliner kontürün, uzun süre kalıcılık vadettiğini dile getiren Ergül Keskin Conture Make up Studio’nun Kurucusu, Kontür Makyaj Eğitmeni Ergül Keskin, yöntemin avantajlarını anlatıyor.

BB Glow: Cilt kusurlarına ve makyaj derdine son

BB Glow: Cilt kusurlarına ve makyaj derdine son

Güzellik sektörü son zamanlarda oldukça modern ve eşsiz bir cilt bakımının, emin adımlarla medikal bakım uygulamalarının zirvesine tırmanışına tanık oluyor. Temmuz ayından bu yana ülkemizde uygulanan BB Glow, hem kadınların hem de cildine özen gösteren erkeklerin dikkatini çekiyor.

Organik kalıcı makyaj ile tatilinizin tadını çıkarın

Organik kalıcı makyaj ile tatilinizin tadını çıkarın

Kadınların, denizin ve havuzun keyfini çıkarırken makyajlarını düşünmek zorunda kalmayacağı, sıcaktan makyajlarının akmayacağı bir yaz için organik kalıcı makyaj uygulamaları büyük konfor sunuyor.

Microblading uygulaması ile kusursuz kaşlar

Daha dolgun ve doğal kaşlara sahip olmayı sağlayan microblading uygulaması ile ilgili tüm merak ettikleriniz..

Microblading yöntemi ile ilgili merak edilenler

Kaş ve saçlarınızda seyrelen bölgeler için yeni yöntem olan microblading hakkında merak ettiklerinizi öğrenmek için haberimize bir göz atın.

Kalıcı makyaj uygulamasının püf noktaları

Son yılların vazgeçilmez trendlerinden biri olan kalıcı makyaj uygulamasının püf noktalarını Makyaj Eğitmeni ve Uzmanı Ümit Gök anlattı.