Kahvaltının mutlulukla bir alakası olduğunu düşünüyorsanız mutlaka kendinize buralara gitme fırsatı yaratabilirsiniz. Aileniz, eşiniz, arkadaşlarınız, sevdikleriniz ve daha bir sürü seçeneklerle önerilerimi değerlendirebileceğiniz yerler.

Kahvaltı için gidilecek güzel mekanlar

Karamandere Saklı Göl

Anadolu yakasında trafikten uzak o şehir gürültüsünün yerini gölün ve kuşların sesi almış sadece yeşilin hakim olduğu bir mekan.

Çeşme Bazlama Kahvaltı

Reçellerin, sıcacık pişilerin, gözlemelerin ve kahvaltıda kuş sütü eksik dedirticek küçük samimi bir mekan. Kahvaltınız için hafta sonu gidilmesi tercih edilebilecek bir yer.

Munchies Crepe & Pancake Kadıköy

Yiyebileceğiniz en güzel pankek tabaklarından biri olmalı. Lezzet ve mekan güzelliği bakımından gidebileceğiniz ideal bir yer.

The House Cafe

Teşvikiye'de haftasonları bahçesinde oturup kahvaltı keyfi yapmak harika olabilir.

Tarihi Çınaraltı Aile Çay Bahçesi

Çengelköy'ün vazgeçilmez bir yeri. Dilerseniz yiyeceğinizi götürebileceğiniz inanılmaz rahat ve sıcak bir ortama sahip bir çay bahçesidir.

Ağva Beyaz Ev

Göl kenarında gerçekten eşsiz bir güzelliğe sahip sevimli ve kahvaltısı şiddetle tavsiye edilebilecek bir yer.

Cafe Nar

Rumeli Hisarı'nda romantik bir kahvaltı yapmak istiyorsanız 2. katta bulunan balkonu rezerve edip muhteşem manzara eşliğinde kahvaltı yapmanızı öneriyoruz.

Arada Cafe

Farklı bir kahvaltı nerede yaparız derseniz Galata' da Lübnan mutfağından lezzetler sunan kahvaltısını çok seveceksiniz. Sunumları çok tatlı. İlk önce gözünüzün doyacağı sonra karnınızın doyacağı bir yer.

Çiğdem Avcı

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.