Çikolata kistlerinin 5 belirtisi

Her yaşta kadında görülebilen çikolata kistleri neden olur, belirtileri nelerdir ve tedavisi nasıldır? Prof. Dr. Bülent Tıraş, anlattı...

Fazla spor kısırlığa neden olabilir

Ergenliğe yeni girmiş hassas yapıdaki vücudun fazla egzersiz sonucu zorlanması ve düzensiz beslenme, yumurta kalitesini bozarak kısırlığa neden olabilir.

Tüplerini bağlatan kadınlara müjdeli haber

Tüplerini bebek sahibi olmak istemediği düşüncesiyle bağlatan kadınlar robotik cerrahi sistemi sayesinde doğal yolla anne olabilirler.

Adet sancısını azaltan doğal yöntem

Adet sancısını azaltan doğal yöntem

Hemen hemen her kadının problemi olan şiddetli adet sancılarını azaltmak için uygulayabileceğiniz oldukça basit bu yöntemle regl döneminizi daha rahat geçirebilirsiniz.

Kadınlara uyarı: Yaprak pedlere dikkat

Kadınlara uyarı: Yaprak pedlere dikkat

Kadınların çok sık karşılaştığı sorunlardan biri olan akıntı şikayetine karşı kullanılan yaprak pedlerin, vajinal akıntıyı daha fazla artırdığı ortaya çıktı.

Yumurta dondurma işlemiyle ilgili her şey

Yumurta dondurma işlemi nedir, kadınlar yumurtalarını neden dondurur, bu yöntemle doğan bebeklerin sakat kalma riski nedir? Prof. Dr. Bülent Tıraş anlattı...

Adet ağrılarınızı azaltan besinler

Adet döneminde canınızın çektiği bazı yiyecekler ağrıları daha da artırır. Kendinize hakim olamadığınız dönemlerde bu yiyecekleri tercih ederek ağrınızı azaltabilirsiniz.

Menopoz döneminde şişmanlık riski artar mı

Genellikle 48-52 yaşları arasında görülen, sıcak basmalarından kemik erimesine kadar çeşitli sorunlara yol açan menopoz döneminde şişmanlık riski artar mı?

Bu hatalar menopoz nedeni

Kadınlarda ortalama 45-48 yaşında görülen menopoz, çeşitli nedenlerle 40 yaşından önce de görülebiliyor. Menopozla bu kadar erken tanışmak istemiyorsanız bu hatalardan uzak durun.

Peynir ye kemiklerini güçlendir

Peynir yiyerek içerdiği zengin kalsiyum sayesinde, birçok kadının kabusu olan kemik erimesinin üstesinden gelebilirsiniz.