Yıpranmamak için fazla duygusal olmayın

Kontrol edilmeyen duygular kişide yıpratıcı sonuçlara neden olabilir. Uzmanlar, duyguların gerektiğinde sınırlanarak kontrol edilmesi gerektiğini belirtiyor.

Minimalist yaşam tarzı size ne kazandırır

Hayatınızdaki tüm gereksiz şeylerden kurtularak daha fazla mutluluk ve huzura kavuşabileceğiniz doğru. İşte minimalist yaşamın faydaları...

Dünyanın en huzurlu ülkeleri

Küresel Barış Endeksi'ne göre İzlanda ve Danimarka dünyanın en huzurlu iki ülkesi olmayı sürdürürken Türkiye, Avrupa ülkeleri arasında son sırada yer alıyor.

Sinan Akçıl: Kur'an bana huzur veriyor

Sinan Akçıl: Kur'an bana huzur veriyor

Burcu Çetinkaya'ya konuşan Sinan Akçıl, zaman zaman Kur'an okuyarak huzura kavuştuğunu söyledi.

Sizi huzura kavuşturacak iyi alışkanlıklar

Sizi huzura kavuşturacak iyi alışkanlıklar

Bazı alışkanlıklar vardır; sizin daha mutlu ve huzurlu olmanızı sağlar. Kendinize ve etrafınızdakilere karşı bu davranışları alışkanlık haline getirin.

Aşkta mutluluğun formülü güzel anılar

Çift ve Aile Terapisti Funda Tekelioğlu, ilişkisinde sorunlar olmasına rağmen ilk günkü mutluluğu tekrar yakalamak isteyenlere altın değerinde önerilerde bulundu.

Hangi burç aşkı nasıl yaşıyor

Burçlar, aşk ve sevgi konusunda, ilişkilerinizi geliştirmenizde ve uygun eşi seçmenizde en büyük yardımcılarınızdan biri olabilir. Sizde sevgilinizin burcunu merak ediyorsanız inceleyebilirsiniz...

Sevgilinizi ayrılıktan vazgeçirme yolları

Her şey tam yolunda giderken sevgiliniz sizden ayrılmak istediğini mi söyledi? Ne yapacağınızı bilmiyor musunuz? Sakin olun ve sizin için hazırladığımız bu yazımızı okuyun.

Marka tutkunluğu evliliği bitiriyor

Evlilikte eşlerin idareli olması gerektiğinden bahseden Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, marka tutkunluğunun da evliliği bitirdiğini söyledi...

Hollywood'un tedavi yöntemi: Holistik

Günümüzde artık her 3 kişiden birininde psikolojik sorunlara bağlı olarak gelişen fiziksel rahatsızlıklar mevcut. Madonna'dan Guy Ritchie'a kadar birçok Hollywood ünlüsü tedavi süreçlerini holistik tedavi yöntemi ile destekliyorlar.