5 Haziran 2020 tarihinde Yay burcunda bir Ay tutulması meydana geliyor olacak. 19 Haziran tarihinde Merkür Retro hareketine başlıyor olacak. Bununla birlikte bu ay 21 Haziran tarihinde Güneş Yengeç burcuna geçiyor. Aynı zamanda 21 Haziran'da saat 09:41'de Yengeç burcunun 0 derecesinde bir Güneş tutulması meydana geliyor. 24 Haziran tarihinde Neptün Retrosu başlıyor olacak. 26 Haziran tarihinde Venüs Retrosu bitiyor. Haliyle estetik, bakım, kuaför gibi işlerimizi artık yaptırmaya başlayacağız. 28 Haziran tarihinde Mars Koç burcuna geçiş yapacak. Aylık burç yorumlarınızın etkilerini öncelikli olarak yükselen burcunuza göre okumanızı öneririm.

Koç burçları ve yükselen Koç

Sevgili Koçlar, 5 Haziran'daki Yay burcundaki Ay tutulması sizlerin yurtdışı, yabancılar, akademik konular, dinsel, ruhsal, hukuksal konularınız üzerinden etkileyecek. Bu alanlarda birtakım huzursuz edici durumlar meydana gelebilir ya da tamamlanmalar söz konusu olabilir. Merkür retrosu sizlerin ev, yuva, aile ile ilgili konularınızda birtakım konuları yeniden ele almanızı sağlayacak. 21 Haziran tarihindeki Yengeç tutulması ise sizlerin aile, ebeveynler, baba, ev ile alakalı önemli gelişmeler yaşamanıza sebep olabilir. Ebeveynlerinizin sağlık durumlarına önem vermeniz gereken bir süreçten geçiyor olacaksınız. 28 Haziran tarihinde Mars'ın Koç burcuna girmesiyle birlikte bir süredir zorlandığınız işlerinizi yeniden ele alacak güce ve cesarete sahip olacaksınız.

Boğa burçları ve yükselen Boğa

Sevgili Boğalar, 5 Haziran'daki Yay burcundaki Ay tutulması sizleri ortak kazançlar, miraslar, vergiler, harcamalar alanından etkileyecek. Bu süreçte harcamalarınıza özellikle dikkat etmenizde fayda var. Belki bir kredi çekmek durumunda kalabilirsiniz. 19 Haziran'da başlayacak Merkür retrosu sizlerin iletişim ve kardeşler ile ilgili konularınızda geçmiş birtakım konularınızı tekrar gözden geçirmenizi sağlayacak. 21 Haziran tarihindeki Yengeç tutulması ise sizlerin yakın çevre, kardeşler, düşünceler, iletişim, kısa seyahatler alanınızda gerçekleşecek. Bu alanlarda hayatınızda önemli olaylar ve değişiklikler meydana gelebilir ve gündeminizde yer alabilir. Kardeşlerinizin hayatlarında önemli birtakım yeni olaylarda başlayabilir. Sosyal çevre ve arkadaşlar alanınızda sizleri birtakım streslerde yaşayabilirsiniz.

İkizler burçları ve yükselen İkizler

Sevgili İkizler, Ayın başında meydana gelecek olan Yay burcundaki Ay tutulması sizleri tam karşı burcunuzdan etkileyecek haliyle yoğun etkiler alacak olan burçlar arasındasınız. Ortaklıklar, evlilikler, rakipleriniz ve davalarınız ile ilgili konular bu tutulma ile birlikte mercek altında olacak. Merkür retrosu 19 Haziran tarihinde başlıyor olacak ve sizlerin parasal kazançlarınız ile ilgili olarak birtakım konuları yeniden ele almanızı sağlayacak. Merkür sizlerin yönetici gezegeni olduğundan dolayı iletişim konularında ve teknolojik aletlerde birtakım aksaklıklar yaşayacaklar arasındasınız. 21 Haziran tarihinde Yengeç burcunda meydana gelecek olan tutulmanın etkisini para alanlarınızda hissedeceksiniz. Uzun zamandır beklediğiniz paralar gelebilir veya parasal anlamda birtakım zorlanmalar bilhassa sosyal çevre alanınızdan meydana gelebilir. Para kazanma biçiminizde değişiklikler ya da yenilikler meydana gelebilir. Mars kariyer alanınızda olduğundan kariyer konularınızda birtakım stresler yaşayabilirsiniz.

Yengeç burçları ve yükselen Yengeç

Sevgili Yengeçler, 5 Haziran tarihli Yay burcundaki Yay burcundaki Ay tutulmasının etkilerini sizler daha çok sağlık ile ilgili olan alanınızdan yaşayacak olabilirsiniz. Bu süreçte rahatsızlıklarınıza dikkat etmenizde fayda var. Merkür retrosunu sizler burcunuzda yaşıyor olacaksınız. Haliyle iletişim konularında ve teknolojik aletlerde birtakım aksaklıklar yaşayacaklar arasındasınız. Geçmişten gelen sevgililer, tekrar hesaplaşılması gereken durumlarda söz konusu olacaktır. 21 Haziran tarihindeki Yengeç tutulmasının etkilerini ise sizler direkt sizi ilgilendiren konularda, hayata bakışınızda, fiziksel görünümünüzde ve imajınızda hissedeceksiniz. Bu alanlarda meydana gelecek olan değişiklikler ve yenilikler söz konusu olacak olabilir. Sağlığınızla ilgili konulara azami dikkat etmenizde de yine fayda var. Yurtdışı, yabancılar, hukuksal meseleler ya da eşinizin ailesi ile ilgili konularda birtakım zorlanmalarınız, stresleriniz olabilir.

Aslan burçları ve yükselen Aslan

Sevgili Aslanlar, ayın başında meydana gelecek olan Yay burcundaki Ay tutulması sizleri çocuklar, aşk, hobiler, sportif aktiviteler alanınızdan etkileyecek. Çocuklarınız ilgili olarak birtakım stres yaratan durumlara maruz kalabilirsiniz. 19 Haziran'da başlayacak Merkür retrosu sizlerin arkanızdan dönen işler veyahut hastaneler ile ilgili konularınızda geçmiş birtakım konularınızı tekrar gözden geçirmenizi sağlayacak. 21 Haziran tarihindeki Yengeç tutulmasını sizler bilinçaltınızda, ruhsal alanınızda, gizli tuttuğunuz alanlarınızda değişimler yaşayarak geçirebilirsiniz. Gizli düşmanlar, hastaneler ve hapishaneler gibi kapalı alanlar bu tutulmanın etkisiyle tetiklenecek olabilir. Sağlık konularına azami özen göstermeniz iyi olacaktır. Eşinizden elde ettiğiniz kazancınız, ortak paylaşımlarınız ya da miras, nafaka gibi hayat alanınızda da birtakım stresli durumlar bu süreçte yaşayabilirsiniz.

Başak burçları ve yükselen Başak

Sevgili Başaklar, 5 Haziran tarihli Yay burcundaki Ay tutulması sizleri ebeveynleriniz ve aileniz ile ilgili konularda duygusal bazda dikkatinizi yöneltmeniz gereken konular olabilir. Anne ve babanız ile alakalı stres yaratan belirsiz durumlar meydana gelecek olabilir. Onlarla daha yakından ilgilenmeniz gerekebilir. 19 Haziran'da başlayacak Merkür retrosu sosyal çevrenizle olan iletişiminiz ve arkadaş çevreniz ile olan iletişiminiz ile ilgili konularınızda geçmiş birtakım olayları tekrar gözden geçirmenizi sağlayacak. Merkür sizlerin yönetici gezegeni olduğundan dolayı iletişim konularında ve teknolojik aletlerde birtakım aksaklıklar yaşayacaklar arasındasınız. 21 Haziran tarihindeki Yengeç tutulmasının etkisini en çok işten gelen kazançlar, arkadaşlar ve sosyal çevre alanında yaşayacaksınız. Yeni arkadaş çevreleri edinebilir, arkadaş ve sosyal çevrenizde değişiklikler veya gündeminizi meşgul edecek olaylar yaşayabilirsiniz. Ayrıca işten gelen kazançlarınızda da önemli değişiklikler meydana gelebilir. Eş, ikili ilişkiler, ortaklıklar, davalar ile ilgili konularda stresleriniz olabilir.

Terazi burçları ve yükselen Terazi

Sevgili Teraziler, ayın başında meydana gelecek olan Yay burcundaki Ay tutulması sizlerin yakın çevre ve kardeşleriniz, eğitim ve seyahatler ile ilgili konular üzerinden etkiliyor olacak. Kardeşlerinizin hayatlarını ilgilendiren konularda birtakım stresli durumlar veya tamamlanmalar meydana gelebilir. Onlarla ilgili daha fazla sorumluluk üstlenmeniz gereken durumlar olabilir. 19 Haziran'da başlayacak Merkür retrosu sizlerin iş, kariyer ile ilgili konularınızda ve hedefleriniz ile alakalı geçmiş birtakım konularınızı tekrar gözden geçirmenizi sağlayacak. 21 Haziran tarihindeki Yengeç tutulması ise kariyer, iş, meslek konularında yaşıyor olacaksınız. Anneniz veya eşinizin babası ile ilgili konular gündeminizde olabilir. Hem kendinizin hem de onların sağlık sorunları olabilir. Dikkatli olmanızda fayda var. Çalışma hayatınız veya yanınızda çalışanlardan kaynaklanan birtakım zorlanmalar söz konusu olabilir.

Akrep burçları ve yükselen Akrep

Sevgili Akrepler, 5 Haziran tarihli Yay burcundaki Ay tutulması sizleri parasal kazanımlarınız, gelirleriniz, harcamalarınız alanında etkileyecek. Bu tutulma ile birlikte artık birikimleriniz ve harcamalarınızla ilgili bazı önemli sorumluluklar almanız gerekebilir. Parasal kazanımlarınızla ile alakalı birtakım stresler yaşayabilirsiniz. 19 Haziran'da başlayacak Merkür retrosunu sizler yurtdışı, yabancılar, hukuksal konular ve aldığınız yüksek eğitimler ile ilgili konularınızda yaşayacaksınız. Bu anlamda önceden yaşanmış birtakım konularınızı tekrar gözden geçirmenizi sağlayacak olabilir. 21 Haziran tarihindeki Yengeç tutulmasını dış seyahatler, uzak yerler, uluslararası işler, yüksek eğitim, din, eşin-ortağın kardeşleri, yakın çevresi alanlarınızda yaşayacaksınız. Bu konularda yenilikler ve önemli adımlar söz konusu olabilir. Çocuklar ya da aşk hayatınızla ilgili birtakım stresli durumlar yaşayabilirsiniz. 28 Haziran tarihinde yönetici gezegeniniz olan Mars çalışma evinize girecek. Haliyle yoğun bir çalışma hayatı içerisine gireceksiniz.

Yay burçları ve yükselen Yay

Sevgili Yaylar, Yay burcundaki Ay tutulması en çok sizleri etkileyecek. Hayatınız ile alakalı olarak çok büyük değişim ve dönüşümler ve önemli tamamlanmalara gidebilirsiniz. Sağlığınıza çok dikkat etmeniz gereken bir süreçten geçiyor olacaksınız. 19 Haziran'da başlayacak Merkür retrosunu ortak paylaşımlar, başkasından elde ettiğiniz kazançlar ile ilgili konularınızda yaşayacaksanız. Miras ya da nafaka konularınız varsa tekrar açılabilir. Tekrar gözden geçirmeniz gereken durumlarınız söz konusu olabilir. 21 Haziran tarihindeki Yengeç tutulması ise sizi ortak paylaşımlar ile ilgili hayat alanınızdan etkileyecek. Yani krediler, borçlar, vergiler, miraslar, ameliyatlar, eşten ya da ortak yapılan işlerden gelen kazanç alanınızda önemli yenilikler ve değişiklikler meydana gelebilir. Bununla birlikte ev, yuva, aile ile ilgili hayat alanınızda birtakım stresli durumlar yaşayabilirsiniz.

Oğlak burçları ve yükselen Oğlak

Sevgili Oğlaklar, Yay burcundaki Ay tutulması sizleri daha çok bilinçaltınıza attığınız konularla alakalı olarak etkiliyor olacak. Bilinçaltınızda dönüşüm yaşayabilirsiniz. Arkanızdan çevrilen gizli kapaklı işlere dikkat etmenizde fayda var. Aldatıcı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Hastane veya hapishane gibi kapalı yerler de birtakım işleriniz varsa bu alanlarda daha fazla sorumluluk üstlenmeniz gereken konular ya da bazı stresli durumlarınız olabilir. 19 Haziran'da başlayacak Merkür retrosunu eşiniz, ortaklarınız ve davalarınız alanında yaşayacaksanız. Eşinizle ilgili ya da ortağınızla ilgili tekrar gözden geçirmeniz gereken durumlarınız söz konusu olabilir. Her türlü ikili ilişkilerinizde iletişime dikkat etmelisiniz. Eski sevgilinizden evlilik teklifi alabilirsiniz. 21 Haziran tarihindeki Yengeç tutulmasını ise sizler tam karşıt evinizden hissedeceksiniz. Yani eş, ortak, evlilik, anlaşma ve sözleşmeler, davalar hanesinde meydana gelecek olan değişiklikler ve yenilikler söz konusu olabilir. Eşinizin yurtdışı ile bağlantılı durumlarında veya hukuksal konularında, sizlerin iletişim ve kardeşler ile ilgili alanınızda birtakım stresli durumlar yaşayabilirsiniz.

Kova burçları ve yükselen Kova

Sevgili Kovalar, Yay burcundaki Ay tutulması sizleri sosyal çevre, arkadaşlar alanınızdan etkileyecek. Arkadaş çevrenizden bazı kişilerin daha fazla sorumluluğunu üstlenmek durumunda kalabilirsiniz. Sosyal çevrenizde birtakım stres yaratan ve belirsiz durumlar meydana gelebilir. 19 Haziran'da başlayacak Merkür retrosunu çalışma koşullarınız, yanınızda çalışanlar ile ilgili konularınızda yaşayacaksanız. Tekrar gözden geçirmeniz gereken durumlarınız söz konusu olabilir. Çalışma yaşamınızda iletişim trafiğine dikkat etmelisiniz. Aksaklıklar meydana gelebilir. 21 Haziran tarihindeki Yengeç tutulmasının etkilerini sizler hastalık, çalışanlar ile ilgili hayat alanınızda hissedeceksiniz. Hastalıklarınız ile ilgili konular, kiracılarınız, çalışanlarınız, varsa evcil hayvanlarınız, iş ve çalışma koşullarınızda ve çalışma ortamınızda meydana gelecek olan yeni gelişmeler ve değişiklikler söz konusu olabilir. Parasal konularda zorlanmalarınız, stresleriniz olabilir.

Balık burçları ve yükselen Balık

Sevgili Balıklar, Yay burcundaki Ay tutulması sizlerin iş, kariyer, meslek hayatınızda önemli tamamlanmaların ve stresli birtakım durumların meydana gelebileceğini gösteriyor. Üst ve otorite figürlerinden kaynaklanan birtakım stresli durumlara ve belirsiz konulara maruz kalabilirsiniz. 19 Haziran'da başlayacak Merkür retrosunu aşk hayatınız ve çocuklarınız ile ilgili hayat alanlarınızda yaşayacaksanız. Üstünü kapattığınız konular varsa tekrar açılabilir. Tekrar gözden geçirmeniz gereken durumlarınız söz konusu olabilir. Eski sevgiliniz tekrar karşınıza çıkıp kapanmayan hesapları kapatmak isteyebilir. 21 Haziran tarihindeki Yengeç tutulmasını sizler aşk ve çocuklarla ilgili olan hayat alanınız üzerinden yaşayacaksınız. Aşk, çocuklar, hobileriniz, taşınmaz mallarınızdan gelecek olan kazançlar, sanat, spor, babanızın kazancı alanında güzel gelişmeler söz konusu. Kendinizle ilgili birtakım stresleriniz olabilir. Sağlığınıza dikkat etmenizi öneririm.

Astrolog Ceylin Çelebi

Instagram: astrolifeceylin

YouTube

[email protected]

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.