İlişkinizde kaçınmanız gereken 9 hata

Uzun süreli ve mutlu bir ilişki için bu hataları yapmamaya dikkat etmelisiniz.

Cildinize yapabileceğiniz en kötü 6 şey

Cildinizi güzelleştirmek adına yaptığınız bazı uygulamaların tam tersi cildinize zarar verebileceğini unutmayın. İşte bu hatalar...

Çocuklarınızı hata yapma korkusuyla büyütmeyin

Mükemmeliyetçi anne babaların kendi belirledikleri katı kurallara göre yetiştirdikleri çocuklar kendilerini yaşama hazır hissetmeyebilir.

İlk buluşmada bunları yemeyin

İlk buluşmada bunları yemeyin

İlk buluşmanın heyecanıyla yanlış yemek seçimi birleşince kötü anlamda unutulmaz bir gün yaşayabilirsiniz. İşte ilk buluşmada asla yenmemesi gereken yiyecekler...

Aşkta bu hatalara düşmeyin

Aşkta bu hatalara düşmeyin

Günümüz artık internet aşklarının en yoğun yaşandığı dönem. Peki sanaldan gerçeğe evriltmeye çalıştığınız bu ilişkide yapmamanız gerekenler nelerdir?

Arkadaşlığı bitiren 3 durum

Bu 3 durum hayatınızda size belki ailenizden daha yakın olan arkadaşlarınızla aranızdaki ilişkinin bitmesine neden olabilir.

Karşınızdaki kişiye istediğinizi nasıl yaptırabilirsiniz

Karşınızdaki kişinin sevmediğiniz bir huyu ya da istemediğiniz davranışları olabilir. Peki bunu, onu kırmadan nasıl değiştirebilirsiniz?

Bu hatalar işe alınma şansınızı yok ediyor

Birçok yere başvurup iş görüşmelerine katıldınız ama hiçbir şirketten geri dönüş alamadınız mı? Belki de görüşmelerde işe alımınızı olumsuz etkileyen bu 10 hatadan birini ya da birkaçını yapmışsınızdır.

Kadınların ilk buluşmada yaptığı 6 hata

İlk buluşma heyecanına kapılıp yapacağınız bazı hatalar ilişkinizin başlamadan bitmesine neden olabilir.