Mesleğine aşık olduğunu vurgulayan başarılı oyuncu Eiza Gonzalez hem güzelliğiyle hemde oyunculuğuyla adından sıkça söz ettiriyor. Hayatına dair önemli bir itirafta da bulunan Eiza Gonzalez, babasını kaybetmenin acısını nasıl atlattığını anlatttı.

Depresyonu mesleği sayesinde atlattı

Hollywood'un yıldızlarından biri olan Eiza Gonzalez babasını 12 yaşında kaybettiğini ve bu süreçte çok zor zamanlar geçirdiğini aktardı. Yeme-içme bozukluğuna yakalandığı için hayatının kabusa döndüğünden bahsetti. Mesleğinin ise bu konuda en büyük yardımcısı olduğunu, bu sayede iyileşmeye başladığını vurguladı.

"Bir gecede hayatım değişti"

Depresyon yaşadığını söylediğini söyleyen güzel yıldız sözlerine şunları ekledi: "Bir gecede hayatım tamamen değişti. En dibe battığınızda her zaman pozitif tarafı görmeye çalışmalısınız. Ancak bu şekilde hayatta kalırsınız" dedi.

Eiza Gonzalez 2020 yılında vizyona girecek olan Bloodshot, Godzilla vs. Kong, ve Cut Throat City filmlerinde de rol alacak. Eiza Gonzalez geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Oscar Vanity Fair Party'sinde şık kıyafetiyle göz doldurmuştu.