Heliocare yenilikçi ürünleri ve girişimci ruhu ile bugün Cantabria Labs' a bağlı bir markadır. Cantabria Labs' insanların sağlığını ve yaşam kalitesini iyileştirmek amacıyla dermatolojik kozmetik konusunda lider bir markadır. 80'den fazla ülkede bulunması, mükemmel bir uluslararası ün ve destek kazanmıştır. Ürünleri her zaman kaliteli ve yenilikçi olma hedefi ile oluşturulmaya çalışılır.

Başlıca Heliocare ürünleri ve serileri

1.Heliocare 360 Serisi: Heliocare 360, Güneşten korumada tamamen yenilikçi ürünler içeren bir seridir. Özel formülü tüm güneş ışınlarından koruyan en geniş kapsamı sağlar. Seri içerisinde Heliocare 360 Color Gel Oil-Free SPF 50+, HELIOCARE 360 Mineral Tolerance Fluid SPF 50, Heliocare 360 Mineral SPF 50+, Heliocare 360 Airgel Spf 50+ gibi ürünler bulunmaktadır.

2.Heliocare Ultra-Advanced-Color Serisi: Yüksek kozmetik teknolojisi sunan bir seridir. Kuru, karma veya yağlı tüm cilt tipleri için uygun olan, çok çeşitli formüllere sahip ürünlerden oluşan bir seridir. Seri içerisinde Heliocare Ultra 90 Cream, Heliocare Advanced Silk Gel Spf 30, Heliocare Compact Color Spf 50 Oil-Free Fair/Light/Brown, Heliocare Sun Touch Spf 50 gibi ürünler bulunmaktadır.

3. Heliocare Oral Capsules Serisi: Oral koruma, topikal korumaya yardımcıdır, cildi içten dışa karşı korur ve güneş hasarına karşı direnci arttırmaya katkı sağlar. Seri içerisinde Heliocare Capsules 360, Heliocare Capsules Oral Ultra D, Heliocare Capsules Oral Ultra gibi ürünler bulunmaktadır.

Heliocare güneş kremi nasıl kullanılır

Heliocare güneş kremi, standartlaştırılmış Polypodiym leucotomos özütünün bütün ürünlerinin temeli olduğu Fernblock teknolojisinin gelişimi ile yaratılmıştır. Bu özel Fernblock teknolojisi, Cantabria Labs grubunun, Harvard Üniversitesi'nden (Harvard Medical School) Dr. Fitzpatrick ile birlikte güneşten korunma için bir mekanizma geliştirmek amacıyla yaptığı araştırmalardan ortaya çıkmıştır. Bu özel ürünleri kullanmadan önce mutlaka size ve cilt tipinize uygun olup olmadığına bakmanız önemlidir. Çünkü eğer cilt tipinize uygun olmayan ürünleri kullanırsanız cildinizde ters bir etki oluştuğunu görebilirsiniz.

Heliocare güneş kremleri göre farklı şekillerde kullanılır. En çok tercih edilen ürünleri olan Güneş koruyucu kremleri kullanmadan önce çalkalamanız önemlidir. Güneşe maruz kalmadan önce eşit ve cömertçe uygulayın. Özellikle yüzdükten veya terledikten sonra sık sık uygulayın.

Oral kapsülleri güneşe maruz kalmadan bir gün önce bir adet alınmalıdır. Mutlaka doktorunuza danışarak kullanmanız gerekmektedir. Açıkça önerilen günlük dozu aşmamalısınız. Güneş ışığına maruz bırakma sırasında, uygun bir topikal koruyucu uygulamak önemlidir. Şüphe durumunda, doktorunuza veya eczacınıza başvurmanız gerekir.

Heliocare ürünleri genel özellikleri

Güneşten yüksek derecede koruma sağlar: Heliocare 360, son teknoloji ürünü bir cilt koruma serisidir. UVB, UVA, görünür ve kızılötesi ışınlardan tam koruma sağlar ve güneş hasarlarına karşı önemli bir restoratif ve antioksidan aktivite sağlar.

Hassas ciltleri korumaya yardımcı olur: Heliocare, bilimsel olarak kanıtlanmış etkinliği olan çok çeşitli oral ve topikal koruyucular sunar. Ayrıca, Cantabria Labs, topikal korumasını tamamlamada öncüdür. Oral formülasyonları, tüm güneş tipleri için, özellikle de güneşe duyarlı olmayan veya hassas ciltler için gerekli olan güneş hasarlarına karşı cildin korunmasını arttırır.

Bilimsel çalışmalara önem verir: Heliocare, geniş bir bilimsel onay ve prestijli uluslararası bilimsel dergilerde yayınlanan birkaç makaleye sahiptir. Ayrıca; etkinliği, 1200'den fazla çalışma konusu ile 50'den fazla çalışmada desteklenmiştir. Bu çalışmalar, sadece güneş korumada değil, cilt yaşlanmasının önlenmesi, aktinit hasarlar, güneş alerjileri ve lekelerinin önlenmesinde de yüksek bir verimlilik göstermiştir.

Yaşlanma etkilerini azaltmaya yardımcı olur: Güneşten etkilenen cildin erken yaşlanma etkileri göstermesi oldukça normaldir. Heliocare bu konuda cildin güneş hasarlarına karşı korunmasını ve erken yaşlanmasını önlemeye yardımcı olur.

Nereden alabilirim

Heliocare ürünlerini satın almak istiyorsanız, https://www.narecza.com/heliocare adresini ziyaret edebilirsiniz. Heliocare serilerine ve ürünlerine, indirimli fiyat ve ödeme avantajlarıyla satın alabilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm detaylara siteden rahatlıkla erişebilirsiniz. Bununla birlikte pek çok yetkili eczanede de Heliocare güneş kremi satılmaktadır.