Toz, sıvı ve granül formlarda üretilen çamaşır deterjanları, ayrıca bebek çamaşırları için tasarlanmış hassas ve özel formüllü sıvı deterjan modelleri ile çamaşırlarınızın bebeklerin nazik cildine hassas bir dokunuşla temas etmesinde katkı sağlıyor.

Sıvı Deterjan ile Pratik Hijyen

Kolayca açılan pratik kapağı sayesinde aynı zamanda deterjanı çamaşır makinenize uygun ölçü ile koymanız da kolaylaşıyor. Yıkayacağınız çamaşırların kirlilik derecesine ve yıkama talimatnamesinde yazan program özelliklerine göre deterjan ayarlaması yapabilirsiniz. Gereken temizlik ve hijyenin sağlanması için sıvı deterjan etiketlerinin üzerinde yazan ölçü ve talimatlara uyumlu olarak kullanılması sonucun da kusursuzluğunu etkiliyor. Ariel sıvı deterjan, üstün teknolojisi ile formülünü daima güncel tutarak lekesiz ve kusursuz temizlik sağlıyor. Sıvı deterjanınızı isterseniz makinenizin deterjan çekmecesinde ya da kapak yardımı ile çamaşırların tam ortasına yerleştirerek de kullanabilirsiniz.

Granül ve Toz Deterjanlar ile Tertemiz Çamaşırlar

Elde yıkanması tavsiye edilen ve hassas çamaşırlar için tasarlanan granül formundaki çamaşır sabunları, otomatik çamaşır makineleri için özel olarak üretiliyor. Kontrollü köpük özelliğine sahip granül sabunlar, bebek çamaşırlarının temizliğinde de rahatlıkla kullanılıyor. Çamaşırların dokusunu ilk günkü özellikleriyle uzun süre korumada önemli katkı sağlayan granül deterjanlar, klasik ve özel formüllü koku çeşitleriyle dikkat çekiyor. Toz deterjan modelleri içinde, en çok tercih edilen markalar arasında ilk sıralarda yer alan Ariel toz deterjan, beyazların ve renklilerin temizliğinde kusursuz bir performans ortaya çıkarıyor. Oldukça az miktarda Ariel toz deterjan ile önemli miktarda çamaşırı kolaylıkla hijyene kavuşturabilir, ekonomik olarak da hatrı sayılır bir avantaj elde edebilirsiniz.

Az Enerji ile Çok Miktarda Çamaşır Temizliği

Düşük su sıcaklıklarında bile kusursuz temizlik sağlayan Ariel 3'ü bir arada kapsül deterjanlar, az enerji harcayarak yığınla çamaşırı tertemiz yapmanıza imkan sağlıyor. İçeriğinde bulunan güçlü leke çıkarma ve yıkama formülü ile çamaşırlarınızı derinlemesine temizlerken koruyucu etkisiyle çamaşırlarınızın dokusunun da aynı kalmasına katkıda bulunuyor. Özel tasarımlı, pratik saklama ambalajında satışa sunulan kapsül deterjanlar, sudan etkilenmeyen özel plastik ambalajı sayesinde uzun süre güvenle saklanıyor. Çamaşırlarınızın içine yerleştirebileceğiniz kapsül deterjanlar, lekeleri düşük sıcaklıklarda bile kolayca çıkarırken çamaşırlarınızın renklerinin parlak kalmasına da imkan tanıyor. Çamaşırlarınızın şebeke suyunda bulunan kirecin etkilerinden maksimum seviyede korunması için katkıda bulunan kireç çözücüler, aynı zamanda çamaşır deterjanı modellerinin çamaşırın temizliği üzerindeki performansını da olumlu yönde etkiliyor. Makinenizin rezistansını da kireçten koruyan bu önlem, özellikle beyaz çamaşırların grileşmesinin de önüne geçmiş oluyor.