Hamileyken gribe yakalanıldığında ne yapılmalı

Anne adayları dikkat! Bu öneriler hem gribe karşı önleyici hem de gribe yakalanıldığında kolay atlatmaya yardımcı niteliğinde...

Lohusalık dönemi babalarda da görülüyor

Kadınlarda olduğu gibi lohusalık döneminin babalarda da görüldüğünü belirten Uz. Klnk. Psk. Yekta Korkmaz, konu ile ilgili bilgiler verdi.

Hamilelik döneminde doğru egzersizi yapın

Hamilelikte yapılan egzersiz hem anne adayı hem de bebek için oldukça faydalı. Tabii doğru egzersiz seçimi yapıldıysa...

Hamilelikte egzersizin anneye ve bebeğe faydası

Hamilelikte egzersizin anneye ve bebeğe faydası

Yrd. Doç. Dr. Yıldız Erdoğanoğlu, hamilelik döneminde yapılan egzersizin anne ve bebek sağlığı üzerinde çok önemli etkileri olduğunu söyledi.

Gebelikte yorgunlukla başa çıkmanın 6 yolu

Gebelikte yorgunlukla başa çıkmanın 6 yolu

Gebelikte sık görülen yorgunlukla başa çıkmak için neler yapılmalı? Kadın Hastalıkları Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Betül Görgen anlattı.

Gebelikte oluşan çatlaklar kabusunuz olmasın

Gebelik döneminde çoğu kadının yaşadığı çatlak sorununun çözümü fraksiyonel lazer uygulamaları ile artık imkansız değil.

3 santimlik saç teli ile gebe kalma ihtimali tahmin ediliyor

Tüp bebek tedavisi gören bir anne adayından alınacak 3 santimlik saç teli ile vücuttaki hormonlar ölçülerek hamile kalıp kalamayacağı yorumlanabilecek.

Gebelikte röntgen çekimi ile ilgili bilinmesi gerekenler

Hem anne hem de bebek sağlığı için oldukça dikkat gerektiren bir süreç olan gebelikte röntgen çekimi ile ilgili bilinmesi gerekenleri Uzm. Dr. Çetin Öner anlattı.

Gebelikte cinsel yaşam ile ilgili merak ettikleriniz

Kadınların hayatındaki en özel dönem olan gebelikte cinsel yaşamla ilgili merak edilenleri konunun uzmanından öğrenin.

Hamilelikte Karpal Tünel Sendromu'nun nedenleri

Ortopedi ve El Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Hakan Gündeş, hamilelik döneminde oluşabilecek Karpal Tünel Sendromu hakkında bilinmesi gerekenleri anlattı.