ABD'nin önde gelen ve paralı televizyon kanal grubu olan HBO'nun fenomen dizisi Game of Thrones'un 6. sezonuna ait yeni bir fragman daha yayınladı.

Dizinin 6. sezonuna ait ilk fragman, geçtiğimiz aralık ayında paylaşılmıştı. 40 saniye uzunluğundaki video, dizinin hayranlar için heyecan yaratmıştı.

Fragman ürkütücü yüzler koridorunda geçiyor

80 saniyelik yeni fragman ise ilk kez beşinci sezonda görülen ürkütücü "Yüzler Koridoru”nda geçiyor.

Kamera, önce sessiz ancak mumlarla ışıklandırılmış koridorun içinde yavaş yavaş dolaşıyor ve bugüne kadar dizide ölen karakterlerin vücutlarından ayrılmış başlarını gösteriyor ve ardından hayatta kalan karakterlere geçiş yapıyor.

Game of Thrones'un 6. sezon fragmanı yayınlandı - İZLE:

3 karakter arafta kaldı

Daenerys Targaryen, Tyrion Lannister, Arya Stark, Bran Stark ve Jon Snow söz konusu karakterler arasında göze çarpıyor. Stark kardeşlerin her üçü de geçtiğimiz sezonu biraz "arafta” tamamlamışlardı.

Game of Thrones

24 Nisan'dan itibaren yayınlanacak

Arya bir suikastçi mezhebine rehin verilmiş, Bran ise Max von Sydow ile bir ağaçta yaşamaya başlamıştı. Black Kalesi'nde karlar üstünde ve kanlar içinde yatarken gördüğümüz Jon Snow ise üç kardeşin en kötü durumda olanı şeklinde nitelenebilir. Game of Thrones'un altıncı sezon bölümleri 24 Nisan'dan itibaren yayınlanacak.