2016'nın ünlü gelinleri

2016 yılının ünlü gelinlerini sizler için derledik. İşte detaylar...
1 / 7

Tarkan & Pınar Dilek

Megastar Tarkan ile Pınar Dilek, 6 mayıs akşamı Almanya'nın Köln kentinde evlendi. Pınar Dilek, ünlü İspanyol gelinlik markası Pronovias’ı tercih etti.

2 / 7

Kıvanç Tatlıtuğ & Başak Dizer

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer, şubat ayında Paris’teki Türk Büyükelçiliği’nde düzenlenen nikâh töreniyle dünyaevine girdi. Başak Dizer'in gelinlik tercihi sade ama çok şık bir Özgür Masur tasarımından yana oldu.

3 / 7

Koray Kırcal & Sena Ağaoğlu

Sena Ağaoğlu'nun gelindiği düğünün en çarpıcı detayı oldu. Ağaoğlu, dünyaca ünlü moda tasarımcısı Zuhair Murad’ın imzasını taşıyan bir gelinlik tercih etti. Fiyatının 300 bin euro olduğu söylenen gelinliğin, 37 kilo olduğu öğrenildi.

4 / 7

Burcu Biricik & Emre Yetkin

Eğlenerek evlenen ünlüler listesine adını yazdıran ünlü gelin Burcu Biricik, omuzları düşük sade bir gelinlik tercih etti. Dantel detaylı gelinliğini, saçlarına taktığı çiçeklerden yapılmış taçla tamamlayan Biricik, makyajında da sadeliği seçti.

5 / 7

Ezgi Eyüboğlu & Kaan Yıldırım

Esma Sultan Yalısı'nda dünya evine giren Ezgi Eyüboğlu, prenses gelinlik modeliyle davetliler karşısına çıktı. Uzun kollu, dantel bir gelinlik tercih eden Ezgi Eyüboğlu, A kesim gelinliğinin kollarını çiçek motifleri ile detaylandırırken, gelinliğini dantel ve aplikeler ile süsledi.

6 / 7

Sinem Kobal & Kenan İmirzalıoğlu

Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal Balıkesir'in Cunda Adası Ortunç Koyu'nda dünyaevine girdi. Sinem Kobal'ın gelinliği ünlü tasarımcı Tuvana Büyükçınar imzası taşıyor.

7 / 7

Neslihan Atagül & Kadir Doğulu

Kadir Doğulu ile evlenen Neslihan Atagül, düğünde iki gelinlik giydi. ilk gelinliği Berta Balilti adında İsrailli gelinlik tasarımcısına ait. İkincisi ise vücudu balık gibi saran gelinliğin markası Vakko Wedding ve fiyatı 39 bin tl.