Koç

Bu hafta başı özel hayatınızda ve birebir ilişkilerinizde güçlü duygularınızı ortaya koymak isteyebilirsiniz. Ortaklaşa iş yapanlar için önceliklerini gözden geçirecekleri bir hafta başı olabilir. İş hayatınızda tutulmadan aldığınız etkilerle bu hafta önemli değişim ve gelişmeler altında olacaksınız. Bir yandan da hayalinizde canlandırdığınız ideallerle, elinize geçenler arasında bir bocalama ve hayalkırıklıkları yaşamanız mümkün. Ya da karşınıza gelecek olan bir iş projesi veya teklifi varsa bu hafta perşembe gününden önce ve biraz da gerçekçiliği es geçmeden yapmalısınız. Biraz ayaklarınızın üzerine basmanın ve çok açılmanın tam zamanı sevgili Koçlar.

Perşembe günü Merkür Terazi burcunda gerilemesine başlıyor. Merkür gerilemesi özel hayatınızda bazı konuları gözden geçirmeniz için size fırsatlar sunabilir. Eğer bazı konuları irdelemek ve deşmek istemiyorsanız bu süreçte ilişkiniz ummadık kopuşlara ve sorunlara sürüklenebilir. Öfkeyle kalkan zararla oturur sözünü unutmadan yolunuza devam edin sevgili Koçlar. Önemli ortaklaşa başlangıçlara imza atmaktan bu 3 hafta boyunca kaçınmalısınız. Eski sorunlar ve konuşmalar yeniden devrede olabilir.

Cuma günü Satürn'ün tekrar Yay burcuna geçmesi ile birlikte mart doğumlu Koçlar, hayattan büyük destek görmeye başlıyor. Yine seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak işler ve hukuksal ve ticaret alanlarınızda 2 yıl boyunca önemli sorumluluklarla karşılaşmaya hazır olacaksınız.