Koç

Bu pazartesi oluşacak dolunay, ortaklaşa para konularında hassas gelişmelerin ortaya çıkacağını anlatıyor. Ortaya çıkacak bir ödeme veya ortak bir para sorununu kafanızı çok takmamaya çalışın. Bu dolunay zamanında para dengenizi iyi korumalısınız.

Çarşamba günü, iş alanlarınızdaki maddi konularda güçlü ve etkili insanlardan aradığınız ve beklediğiniz desteği göreceksiniz. Parasal konularda güçlenmeye başlıyorsunuz. Dikkatli adımlarla her şey istediğiniz gibi olabilir.

Cuma günü itibariyle 3 hafta boyunca ev ve aile yaşantınızda vaktinizi harcamak isteyeceksiniz. Evinizi güzelleştirmek, dekorasyon, tadilat, tamirat,yer değiştirme gibi olgular gündeminizde olacak. Dışarıda olmaktansa, sevdiklerinizi evinizde ağırlamak isteyebilirsiniz. Ailenize karşı düşünce ve tavırlarınızda yardımsever etkileriniz yüksek olacak.

Hafta sonu ise, iletişime dayalı konularda görüşmeler, anlaşmalar veya konuşmalarınız varsa aldanmalara açık olacaksınız. Bir yandan da akraba, kardeş veya yakın çevrenizde bulunan insanlarla daha açık bir iletişim içinde olmaya çalışın. Birbiriniz üzerinde etkiniz olumsuz olabilir.