Antalya'daki renkli festivalde 2 ton boya kullanıldı

Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde düzenlenen ve turistlerin yanı sıra çok sayıda kişinin katıldığı "Dream of Color Fest" etkinliğinde 2 ton boya kullanıldı.

70. Cannes Film Festivali'nde yarışacak filmler belli oldu

Cannes Film Festivali Komitesi yöneticilerinin Paris'te düzenlediği basın toplantısında, festivalde gösterilecek ve yarışacak filmler açıklandı. İşte detaylar...

'Altın Ayı' ödülü sahibini buldu

67. Uluslararası Berlin Festivalin'de "Altın Ayı" ödülünü Macar yönetmen Ildiko Enyedi'nin "Beden ve ruh" filmi kazandı.

Boğaziçi Film Festivali başlıyor

Boğaziçi Film Festivali başlıyor

4. Uluslararası Boğaziçi Film Festivali kapsamında 10-18 Kasım arasında birçok panel, söyleşi ve atölye çalışması etkinliği sinemaseverlerle buluşturulacak.

Victor Wooten İstanbul'a geliyor

Victor Wooten İstanbul'a geliyor

5 Grammy ödüllü ABD’li müzisyen, besteci, yazar ve yapımcı Victor Wooten, “Garanti Caz Yeşili” konserleri kapsamında İstanbul'a geliyor.

Connie Nielsen Türkiye'ye geliyor

Dünyaca ünlü oyuncu Connie Nielsen Antalya'da düzenlenecek Film Festival'i için Türkiye'ye geliyor.

53. Uluslararası Antalya Film Festivali'nde Türk filmleri

53. Uluslararası Antalya Film Festivali'nde, "Rengahenk" bölümü ile Türk sinemasından yarışma dışı 10 yeni film seçkisi izleyiciyle buluşacak.

Kahve tutkunları 'İstanbul Coffee Festival'de buluştu

Kahve tutkunlarının merakla beklediği İstanbul Coffee Festival, Küçükçiftlik Park'ta start verdi.

Beyoğlu'nda 50 günlük festival

28 Eylül’de başlayan “Beyoğlu Hareketleniyor” festivalleri kapsamında Taksim Meydanı’nda ve tüm Beyoğlu’nda 50 gün boyunca çeşitli etkinlikler düzenlenecek.

Adana Film Festivali’nde muhteşem final

23. Uluslararası Adana Film Festivali’nde En İyi Film Ödülü’nü yönetmenliğini Reha Erdem’in yaptığı ‘Koca Dünya’ filmi aldı.