Günümüzde kadınerkek ilişkileri belli plan ve proje çerçevesinde geliştiği için, doğal başlayan ilişkilere denk gelmek neredeyse imkansız. İnternet ve sosyal medyada sürekli olarak ilişkilerin satır aralarını okuyabilmek için tüyolar buluyoruz. Bu haberimiz de onlardan biri. Bir erkek bir kadında neleri itici bulur? Bu maddelere dikkat ederek uygulamayı da seçebilirsiniz kendiniz olmayı da. Karar sizin!

Alışverişi abartmak

Saatler süren etek ve bluz alışverişlerinize bir son verin. Sadece erkekler değil genel olarak bütün insanlar sadece bir bluz karşısında saatlerce düşünmenizden hoşlanmaz. Değerli vaktinizi kıyafet gibi pek önemi olmayan parçalara ayırmayın. Gezin eğlenin.

Çocuk gibi davranmak

Bebek gibi konuşmak ve çocuk gibi davranmak, mızmızlanmak 5 yaşınızda kaldı. Artık büyüdüğünüzü ve kendi ayaklarınızın üzerinde bağımsız bir şekilde durabildiğinizi göstermelisiniz bu sizi güçlü ve çekici yapar.

Aşırı makyaj ve süslenme

Parıldayan dudaklarınızı çekici zannediyorsanız yanılıyorsunuz bu erkeklere son derece itici gelir ve dudaklarınız yapış yapış durur. Doğallıktan uzak, aşırı fondöten ve rujunuzla çok rüküş ve itici gözükürsünüz.

Kavgaya yatkın, argo ve küfürlü konuşma

Kendinizi çevreye karşı argo ve küfürlü konuşarak kanıtlayamazsınız. Sevdiğiniz insanla dolaylı yollardan konuşup, iğneleyici laflar yerine rahatsız olduğunuz konuyu direkt söylemeniz daha yerinde bir hareket olacaktır. Küfür etmek bir marifet değildir. Daha sakin olun.

Diğer insanları hor görmek ve aşağılamak

Siz hiç kimseden daha üstün değilsiniz. Daha kibar olun ve ince düşünün. İnsanlara yardım edin. Maneviyatınız içinde çok önemli olan bu davranışlar erkekler tarafından daha çekici bulunur.

Aşırı bağımlı davranışlar

İlişkinize ve sevdiğiniz insana karşı sadakatinizle aşırı bağımlılığı karıştırmayın. Aşırı bağımlılık bir hastalıktır. Sırf o kişiye alıştığınız ve onsuz kendinizi güçsüz hissettiğiniz için onunla birlikte olmayın. Bu bir nevi yalan söylemektir ve erkekler yalancı kadınlardan da hoşlanmaz.

Dedikodu yapmak

Başkalarının arkasından konuşmak çok ayıptır. Kendinize saygınızı da yitirmenize sebep olan bu davranış, erkeklere çok itici gelir. Gerçeklikten uzak, başkalarını çekememek gibi kötü bir huy edinmiş hem size, hem ilişkinize, hem de çevrenize zarar vermiş ve yalan söylemiş olursunuz. Erkekler dedikodu yapan kadınlardan hoşlanmazlar.