Bembeyaz dişler için ipuçları

Bembeyaz dişlere sahip olmak herkesin hayali. İşte size bu hayale giden yolda önemli ipuçları...

Boyun kırışıklığına elma suyu formülü

Sağlığa pek çok açıdan fayda sağlayan elmayı cilt bakımınızda da kullanabilirsiniz. İşte boynunuzdaki kırışıklıkları önlemek için elma suyu formülü...

Beyaz dişler için ipuçları

Piyasada ucuza satılan ve diş yüzeyine ciddi zararlar veren diş beyazlatma ürünleri yerine kalsiyum ve meyvelerden yardım alarak daha beyaz dişlere kavuşmanız mümkün.

Elmadan kuğu yapımı

Elmadan kuğu yapımı

Elmayı farklı şekillerde kesip birleştirerek bir kuğu şekli ortaya çıkarabilirsiniz. Nasıl mı?

Günün kombinasyon önerisi

Günün kombinasyon önerisi

Renklerin enerjisini yansıtan yemyeşil bir kombin...

Elmayı ye şekeri yen

Diyabet günümüzün en yaygın hastalıklarından biri. Fakat bazı besinlerin tüketimine ağırlık vererek bu rahatsızlıkla mücadele edilebilir.

Göbek yağının en güçlü düşmanı

Yrd. Doç. Dr. Halit Yerebakan göbek yağıyla mücadele eden besinler arasında elmanın önemli bir yere sahip olduğunu açıkladı.

Kurtlu elma tüketin

Meyvelerin içindeki şekerin herkes için fazla olduğunu söyleyen Prof. Dr. Canan Karatay, kurtlu elmanın diğerlerine göre daha sağlıklı olduğunu söyledi.

Günde 1 elma ve 3 ceviz tüketin

Prof. Dr. Yakup Özkan, ''Günde bir elma ve 3 ceviz tüketilmesiyle belki de mucize gıdaların ve minerallerin büyük çoğunluğu insan vücudu için yeterli olacaktır'' dedi.

Patateslerin çürümesi nasıl engellenir

Çocukların yemeye doymadığı patatesi, fazla miktarda alıyorsanız, daha uzun süre filizlenmeden ve çürümeden saklayabilmeniz için işte size bir tüyo.