Ünlü çift geçtiğimiz gün yaptığı açıklamada 14 Şubat'ta nişanlanacaklarını söylemiş, Sevda Demirel'in annesi ise ikilinin birlikte olduğunu öğrenince bayıldığını hatta kızının duygu durum bozukluğu olduğunu, bu nedenle sağlıklı karar veremediğini dile getirmişti.

"Beraber yaşayalım"

Katıldığı stil yarışmasıyla ünlenen Neslihan Doğrusöz, ameliyatsız cinsiyet değiştirme operasyonu geçirerek Doruk adını almıştı. Bir süredir Sevda Demirel'le yaşadığı aşkla gündemden düşmeyen Doğrusöz, önceki akşam, "Gel en güzel günleri beraber yaşayalım” diyerek sevgilisine evlenme teklif etti.

"Sadece soyadımı vermiyorum"

Bir mekanda sahne alan eski mankene sürpriz yapan Doruk Doğrusöz, takım elbiseli şekilde sahneye çıkıp, "Gel en kötü günleri beraber yaşayalım, en güzel günleri de beraber paylaşalım. En kötü şeyi birbirimizle paylaşalım. En güzel şeyleri ilk birbirimize anlatalım. Seni çok seviyorum, evlen benimle! Sana sadece soyadımı vermiyorum hayatımı veriyorum" dedi. O anları sosyal medya hesabından paylaşan Demirel, sevgilisinin sürpriz evlenme teklifini "Evet” diyerek kabul etti. Eski manken o anları sosyal medya hesabından yayınladı.