İstanbul da 2-3 Eylül de düzenlenecek olan AdColony Intelligence Summit, dünyanın önde gelen şirketlerinin medya ajansı temsilcileri, reklam verenler ve marka temsilcileri ile yerli ve yabancı konuşmacıları ikinci kez bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Son yıllarda tüm gözlerin dijital reklamcılığa çevrilmesi ile birlikte Türkiye ve dünyada dijital reklam harcamaları gün geçtikçe artıyor. Fark yaratmanın giderek zorlaştığı dijitalde markalar trendleri takip ederek hedef kitlelerine ulaşmanın yeni yollarını ararken, bu konular bu yıl ikincisi düzenlenecek ACIS'19 ile masaya yatırılmaya hazırlanıyor.

15'ten fazla katılımcı ülke

Geçtiğimiz yıl ilk kez gerçekleştirilen bu zirve ile Latin Amerika'dan Avrupa'ya, Orta Doğu'dan Afrika'ya 5 kıtadan 15'ten fazla ülkeden İstanbul'a gelen dijital liderler online reklamcılığı masaya yatırırken birbirlerini tanıma ve deneyimlerini paylaşma fırsatı bulmuştu. Türkiye için adeta bir kilometre taşı olması beklenen zirvede bu sene ise çok daha geniş bir perspektiften uzmanlar bir araya gelerek en güncel trendleri konuşmak, potansiyel işbirlikleri kurmak ve deneyimlerini paylaşmak imkanına erişecekler. Bunun yanında etkinlik kapsamında dijital dünyanın bugünü ve geleceğini de en ince detayına kadar konuşulacak.

İkincisi gerçekleşecek etkinliğin heyecan veren konu başlıklarıdan bazıları şöyle;

- İçerik Pazarlamasının Önemi

- Reklamda Sahtecilik

- Dijital Hikaye Anlatıcılığının Kodlarını Kırma

- Doğru Amaç ve KPI Odaklı Ölçümleme

- Programatik Dünyanın Yarını ve Yarından Sonrası

- Lokal vs Global Marketler

- LinkedIn Profilinizi Nasıl Geliştirebilirsiniz?