Alabaş sebzesi her derde deva

İçerdiği vitamin ve mineraller sayesinde astım, kanser, katarakt, yüksek tansiyon, sinir sistemi hastalıkları ve felce iyi gelen alabaşın faydaları saymakla bitmiyor.

İdeal beden için beslenme tüyoları

Diyet yapmasanız bile bazı beslenme kurallarına uyarak da ideal bedene kavuşabilirsiniz.. Tabii düzenli ve sürekli uygulamak şartı ile...

Kış diyetiyle formunuzu koruyun

Yazın bu aldığınız kiloların başınıza dert olmaması için kışın da formunuzu korumalısınız. İşte sizi dinç ve enerjik tutacak kış diyet listesi.

8 saatlik diyetle formda kalın

8 saatlik diyetle formda kalın

Kaliforniyalı bilim insanlarının bulduğu 8 saatte zayıflama yönteminde, yeme düzeninizi 24 saate bölmek yerine 8 saatle sınırlandırıyorsunuz ve dilediğiniz her şeyi (çikolata bile) yiyebiliyorsunuz.

Ünlülerin formda kalma sırları

Ünlülerin formda kalma sırları

Rihanna'dan Beyonce'ye, Jennifer Lopez'den Shakira'ya kadar hayranı olduğunuz birçok ünlünün formda kalma sırlarını merak ediyorsanız, aradığınız cevaplar bu haberimizde...

Açlık beyninizde mi kalbinizde mi midenizde mi

Hayatınızı yönetirken daima ön planda olan duygularınız, yemek seçimlerinize de yansıyor. Kendinize şu soruyu sorun: Gerçekten aç mıyım?

Cilt bakımına erken yaşta başlayın

Hem makyaj yapmaya başlayıp hem cilt temizliğinizi aksattığınızda ileriki yaşlarda cildinizin yıpranacağını siz de tahmin edersiniz. Cildinizin sağlığını korumak için erken yaşlarda cilt bakımınıza özen gösterin.

Basen yağlanması ve selülite dur deyin

Basen yağlanması ve selülit problemi olan kişiler beslenmelerine, fiziksel aktivitelerine dikkat ettiklerinde bu problemlerinden kolayca kurtulabilir.

Bayramda dengeli beslenin formda kalın

Tatlı, çikolata, hamur işleri gibi gıdaların çok tüketildiği bayramlarda dengeli beslenerek kilo artışını engellemek sizin elinizde.