Ünlü şarkıcı Demet Akalın, konuk olduğu Beyaz Tv'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında çok konuşulacak açıklamalar yaptı.

Demet Akalın'ın açıklamalarından ara başlıklar...

"Gülşen gibi fiziğim olsa bikiniyle klip çekerim"

Niran Ünsal'ın açıklamalarının gerçek sebebini biliyorum ama açıklamayacağım. Niran bana Twitter'dan da yazıyor, Allah onun yardımcısı olsun. Benim kliplerim değil şarkılarım ön planda. Ben de mayolu klipler çektim ama şu an böyle bir şeye ihtiyaç duymuyorum. Gülşen gibi fiziğim olsa bikiniyle klip çekerim.

"Niran Ünsal'ın kızını işe almadım"

Niran Ünsal'ın kızı bana vokal yapmak için geldi, çok güzel de sesi vardı. Sırf Niran'ın kızı diye işe almadım. Çünkü o tür polemiklerin içine girmek istemiyorum.

"Özlem Yıldız'la barışmayı düşünmüyorum"

Özlem Yıldız'la görüşmüyorum. Arkamdan iş çevrildiğinde kendimi aptal gibi hissediyorum. Affedilecek şeyler var affedilmeyecek şeyler var. Benden özür dilendi. Ama şu an barışmayı düşünmüyorum. Ben, benimle birlikte bütün arkadaşlarım da iyi olsun istiyorum.

"Recep İvedik'te oynarsak eşimle birlikte olacağız"

Şahan, bana deli gözüyle bakıyor. Onu çok seviyorum. O asosyal anca maçlara gitsin. Recep İvedik'te oynarsak eşimle birlikte olacağız. Şahan böyle bir teklifle gelince "Ben gerçekten beceremem” dedim.