Sayısız kitapla buluşup tiyatrodan sergiye, mim gösterisinden yaratıcı sanat atölyelerine kadar eğlenceli bir tatil geçirmek isteyen tüm çocukların adresi Tepe Nautilus olacak. Türkiye'nin seçkin alışveriş merkezlerinden Tepe Nautilus; gelenekselleşen Mini Kitap Şenliği'nin beşincisini düzenliyor. Yarıyıl tatilinde çocukların kaliteli ve eğlenceli bir vakit geçirmesini hedefleyen şenlik 20 Ocak – 5 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek. Tepe Nautilus 5. Mini Kitap Şenliği'nde 17 gün boyunca 17 ayrı yayınevine ait çocuk kitapları çocuk okurları ile buluşacak.

Mim gösterileri ve atık malzemelerden yapılmış dev heykellerin de sergileneceği şenlikte; yaratıcı sanat atölyeleri ve tiyatro oyunları ile çocuklar hem eğitici hem eğlenceli şeker tadında bir tatil geçirme fırsatı yakalayacak.

Tepe Nautilus; sömestre tatilinde ''Yaşım küçük ama kitap sevgim büyük'' diyen tüm çocukları ve çocuklarına güzel bir karne hediyesi vermek isteyen ebeveynleri kitapların büyülü dünyasında buluşmak için 1. Kattaki etkinlik alanına bekliyor. Tepe Nautilus hakkında: İstanbul Kadıköy yakasının en gözde lokasyonları arasında yer alan Acıbadem'de 2002 yılından beri faaliyet gösteriyor. 113 mağazası ile her tarza her yaşa ve her tür beğeniye hitap ediyor.

1'i 3D olmak üzere 8 salonlu, 1225 koltuk kapasiteli Cinebonus'ta sinema keyfi; 2 bin 243 metrekarelik Sports International'da spor; 943 metrekarelik bowling salonunda eğlence; farklı konseptteki yemek alanlarında lezzet sunuyor. Yüksek teknoloji ile donatılmış akıllı bina; işlevsel ve ferah iç hacim; ulaşım kolaylığı; 2700 araç kapasiteli akıllı otoparkı sayesinde misafirlerini seçkin ve huzurlu bir yaşam alanı ile buluşturuyor.