İlişkinizin sizi duygusal olarak tükettiğini gösteren 6 işaret

Bir ilişki yokuş aşağı gittiğinde itiraf etmek asla kolay olmasa da, bazı fedakarlıkların tamamen tüketildiğinin farkında olmak önemlidir...

Rahim ağzı kanserinde kaçırmamanız gereken ilk işaret

Dünya çapında kadınlar arasında en sık görülen dördüncü kanser türü olan rahim ağzı kanserinin ilk belirtilerini bilmek, erken teşhis ve tedavi için oldukça önemli...

İnsanlar neden aldatırlar

Aldatılmak, elbette yıkıcı bir durumdur ve kolayca atlatılamayan bir süreçtir. Ama her şeyden önce, “Neden?” diye merak ediyor olabilirsiniz.

"Cinsel sorunların çoğu psikolojik kökenli"

Uzm. Psikolog Ebrar Karaçuha, “Evliliklerde boşanmalara kadar giden cinsel sorunların çoğu, psikolojik kökenlidir.” dedi.

Kadınlarda cinsel uyarılma bozukluğu sebepleri

Kadınlarda cinsel uyarılma bozukluğu sebepleri

Bir kadın cinsel uyarılmayı başaramadığı veya sürdüremediği durumlarda, yeterli cinsel istek, uyarılma, orgazm veya cinsel ilişki arzusu gösteremeyebilir...

Cinsel sorunlarınızı yenmek için içinizdeki kadınla barışın

Ruh ve beden bütünlüğüyle kadın olmanın önemini vurgulayan Uzm. Psk. Ela Reyhanlıoğlu, içinizdeki kadınla barışık olmamanın cinsel sorunlara yol açtığını belirtti.

Vajinismusun tedavisi mümkün

Türkiye'de her 10 kadından birinde görülen vajinismusun uzman hekimlerce kesin tedavi edilmesi mümkün.

Doğurganlığı artıran doğal yöntemler

Hamile kalmayı kolaylaştıran en önemli faktörlerin, kadının dinlenmesi, sağlıklı cinsel yaşam ve sevgi olduğunu söyleyen Dr. Ender Saraç, doğurganlığı artıran doğal yöntemleri anlattı.

Çocuğunun babasını YouTube'da arıyor

Avustralya'da tek gecelik ilişki sonrası hamile kalan Fransız kadın, çocuğunun babasını çektiği video ile aramaya başladı.

Açıklanamayan kısırlığın baş etkeni stres

Duygusal, zihinsel ve bedensel bütünlükten oluşan mekanizmanın uyum içinde çalışmasını bozan stres, gebe kalma olasılığını da olumsuz etkiliyor.