Nişanlısı Volkan Bahçekapılı ile 16 Mayıs'ta nikah masasına oturacak olan Fatih Terim'in küçük kızı Buse Terim, evlilik hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor.

"İlk gelinlik provasının en güzel anı..."

Geçtiğimiz günlerde annesi Fulya Terim, ablası Merve Terim Çetin ve arkadaşlarıyla birlikte gelinlik seçmeye giden Buse Terim, gelinlik provasıyla ilgili şu yorumu yaptı: "'İlk gelinlik provasının en güzel anı; gelinlik üzerinizdeyken, perde açılınca size hayranlıkla bakan annenizi görmek... Kendimi ilk kez beyazlar içinde gördüm. Çok garip hisler yaşıyor insan. Ama asıl gözleri dolan annenin aklından neler geçiyor kim bilir."

"Beğendiğiniz gelinlikleri üzerinizde görünce kararınız değişiyor"

Beğendiği gelinlikleri üzerinde görünce kararının değiştiğini söyleyen Buse Terim, "Yüzlerce model, yüzlerce fikir ve seçenek... Hepsinin arasında kaybolup gidiyor insan. Her gelin olacak kız gibi elbette benim de hayalimde canlandırdığım, dergilerden topladığım ve resimlerde beğendiğim modeller vardı ama o modelleri kendi üzerinizde görünce kararınız tamamen değişebiliyor. Resimlerde beğenip hayran olduğunuz gelinlikler üzerinizde çok farklı durabiliyor." diye prova heyecanından bahsetti.