Biliyorsunuz Güneş 19 Şubat itibari ile Balık burcuna geçiyor! Hazır Güneş Balık burcuna geçmişken, biz de şefkatli, yardımsever, biraz çekingen ama oldukça anlayışlı olan Balık burcu kadınını yakından tanıyalım istedik.

İşte Balık burcu kadınının en öne çıkan güzellik, stil ve hayatlarına dair detaylar...

Stil: Gezegeniniz Neptün sayesinde eğlenceli, renkli ve feminen bir stiliniz var. Özellikle açık renklerden, desenlerden ve üç boyutlu dokulardan korkmuyorsunuz. Tıpkı burcunuzun ünlü ve güzel temsilcileri Karolina Kurkova, Natalia Vodianova ve Dakota Fanning gibi…

Stil ikonu: Rihanna

İmza kokuları: Issey Miyake's L'Eau d'Issey. Hafif ve feminen kokular; tarzınızı daha da vurgulamanızı sağlıyor. Ne sizin ne de stilinizin önüne geçmeyecek bu kokular, ferah duruşunuzu da vurguluyor. Tıpkı Issey Miyake's L'Eau d'Issey kokusunda olduğu gibi…

yüzme

Spor: Su grubunun değişken burcusunuz. Vücut tipiniz gereği çok fit olabilirsiniz ancak kilo aldığınızda tüm vücudunuzla almanız olası. Bölgesel zayıflamayla uğraşmayacağınız için işiniz kolay. Bu nedenle kardiyo işlevi gören sporlar tam sizlik olabilir. Ayrıca spor yaparken rahatlamanız da gerekiyor. Tüm düşüncelerinizi kafanızdan silecebileceğiniz yüzme, tam size göre.

Dekorasyon: Balık burcu romantik dekorasyonlardan hoşlanır. Keskin yapıda olmayan objeler, romantik mumlar, yumuşak renkler… Evinizin dizaynı kadar rahatlığı da önemlidir, zira Balık burcu evcimen bir bir burçtur. Ahşap tonlarındaki evler tam size göre.

Seyahat: Özellikle yeme içme konusuna fazlasıyla düşkünsünüz. Yeni lezzetler tadıp, romantik gezintiler yapabileceğiniz Paris; tam size göre!

Renkler: Mavinin tüm tonları, mercan renkleri ve bej tonları tam size göre!

makyaj

Makyaj: Abartılı makyajdan kaçınıyorsunuz ancak yüzünüzde tek bir noktayı vurgulamak çok hoşunuza gidiyor; bir tek dudaklar ya da gözler gibi! Cilt makyajı olmazsa olmazlarınız arasında. Kusursuz bir cilde güzellik konusunda oldukça önem veriyorsunuz. Tıpkı Emily Didonato gibi!

Aşk: Aşk hayatında tam bir romantiksiniz ancak bu durum yanlış anlaşılmasın, fazlasıyla çapkınsınız! Beğendiğiniz kişi kolayca dikkatinizi çekse de; dikkatinizin dağılması da bir o kadar kolay. Sizi elde tutmak oldukça zor olsa gerek!

Yeme-İçme: Olumsuzluklardan kolayca etkileniyor, depresif bir yapıya bürünebiliyorsunuz. Teselliyi ise yemekte arayan bir yapınız var. Bu nedenle çevrenizde sürekli olarak sağlıklı atıştırmalıklar ve bitki çayları bulundurmaya özen gösterin.